Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
12/08/2018

The National Gallery ünlü tabloları yatağınıza getiriyor

Dünyaca ünlü lüks yatak üreticisi Savoir Beds ve dünyanın en önemli müzelerinden National Gallery, müthiş yataklar için güçlerini birleştirdiler. 


113 yıldır el yapımı yatak üreten Savoir Beds, sadece İngiltere'nin değil, dünyanın en lüks yatak üreticilerinden biri. Tarihi boyunca Eski İngiliz Başbakanı Winston Churchill, ABD'li sinema sanatçısı Marilyn Monroe ve pek çok İngiliz Kraliyet Ailesi mensubu için özel yatak üreten şirketinin üstün bir el işçiliği ürünü olan ve at kuyruğu kılı gibi premium materyallerden yapılan yataklarının fiyatı 10 bin 500 dolardan başlayıp 125 bin dolara kadar gidiyor. İlk olarak 1905 yılında Londra’daki meşhur Savoy Oteli’nin yüksek profilli müşterileri için yatak üretimine başlayan şirketin dünyanın dünyanın farklı yerlerinde az sayıda mağazası bulunuyor.
İşte bu köklü şirket, İngitere'nin dünyaca ünlü müzesi National Gallery ile işbirliğine giderek adeta sanat eseri yataklar üretti. Savoir, bu işbirliğiyle müşterilerine National Gallery'den herhangi bir tabloyu rüya yataklarına dahil etmelerini sağlıyor. Da Vinci, Rembrandt, Monet veya Van Gogh başta olmak üzere istediğiniz eseri yatağınıza yaptırabiliyorsunuz. Şirket, bu resimlerin aslına mümkün olduğu kadar yakın olduğundan emin olmak için tasarım ve döşemecilik uzmanları ile yakın bir şekilde çalışıyor ve kumaş üzerine baskı yapabilmek için en son teknolojiyi kullanıyor. Müşteriler, yatakları için parlak kadife, çok yönlü pamuk veya dokulu keten viskoz arasından seçim yapabiliyor. Savoir, bu özel yatakların fiyatı konusunda ise bir açıklama yapmıyor.