Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
30/07/2021

Ducati'nin ilk elektrikli scooter'ı PRO-I EVO yollara çıktı

Motosikletin Ferrari’si olarak adlandırılan İtalyan Ducati’nin saatte 25 km hıza ulaşabilen ilk elektrikli scooterı PRO-I EVO 399 Euro fiyatla satışa sunuldu.

"Ducati" ve "uygun fiyat" genellikle aynı cümle içinde geçmez. Ancak ikonik markanın yeni Scooter'ı PRO-I EVO  399 Euro'luk fiyatıyla bir istisna oldu. Saatte yaklaşık 25 km hıza ulaşabilen yeni elektrikli scooter, alüminyum alaşımlı bir çerçeveye ve 280 Wh pille çalışan 350 W gücünde bir motora sahip. PRO-I EVO, Ducati Urban e-Mobility serisinin bağlantılı teknolojiye sahip ilk elektrikli scooter'ı olarak dikkat çekiyor. Arka çamurluğa damga vuran güçlü çizgiler sayesinde Ducati'nin sportif ruhundan ödün vermeden modern ve zarif bir stil yakalanmış.

 

 


PRO-I EVO işe gitmek, okula gitmek veya şehir merkezinde bir gezintiye çıkmak için birebir. Bu scooter'ı hafifliği ve zahmetsiz bir hareketle onu küçültmenizi sağlayan kolay katlama sistemi sayesinde arabada veya toplu taşıma araçlarında taşımak oldukça rahat. Çift fren (arka disk ve elektrikli ön frenler) ve iç hava tüpüne sahip 8.5 tekerlekler daha iyi bir sürüş konforu sunarken, yüksek görünürlük sağlayan ön ve arka LED ışıklar geceleri güvenliği arttırıyor. Google Play ve App Store'dan indirilebilen, Italdesign'ın geliştirdiği entegre kullanıcı uygulaması ile aracın pil şarj seviyesi, navigasyon haritaları ve çok daha fazlası gibi performansı ve işlevleri sürekli olarak takip edilebiliyor.