Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
31/08/2021

Hot Toys'tan harika King Shark figürü

DC çizgi roman evreninde Köpekbalığı Tanrısı olan Chondrakha'nın oğlu olarak bilinen King Shark, The Suicide Squad’ın en sevilen karakterlerinde biri olunca figürü gelmesi de kaçınılmaz oldu.

Yönetmen koltuğunda James Gunn'ın oturduğu The Suicide Squad filmlerini izlediyseniz, King Shark'ın yalnızca yiyeceğe değil, arkadaşlara da gerçekten ihtiyacı olduğunu gayet iyi bilirsiniz. 1994 yılında ilk kez görülmeye başlanan ve DC çizgi roman evreninde Köpekbalığı Tanrısı olan Chondrakha'nın oğlu olarak bilinen King Shark, The Suicide Squad’ın en sevilen karakterlerinde biri. Hot Toys, şimdi de bu kibar devin 1/6 ölçekli enfes figürünü piyasaya çıkarıyor. King Shark'ın olağandışı görünümü göz önüne alındığında, Hot Toys her zamanki gövde çerçevesinin dışına çıkmış ve bu defa yaklaşık 35 cm boyunda bir figür tasarlamış.

 Figürde yedi eklem noktası bulunuyor, böylece onu vücutları paramparça eden, gövdeleri tek lokmada yutan veya tepe taklak şekilde kitap okuyan pozlara sokulabiliyor. Modelin pürüzlü ve köpekbalığı derisine benzeyen dokusu, filmdeki karaktere sadık kalabilmek için özenle yeniden oluşturulmuş. Aynı zamanda, daha fazla jest yapabilmesini sağlayan dört adet el seti ve karakterin imzası niteliğindeki mavi desenli şortları da unutulmamış. Önümüzdeki sene satışa çıkacak olan bu şahane King Shark figürü, 220 dolardan ön siparişe açıldı bile.