Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
08/11/2021

Hot Toys, Sylvie Laufeydottir ve Loki figürlerini duyurdu

Marvel Sinematik Evreni'nin en popüler karakterlerinden birine dönüşen Loki, şimdi de harika bir figürle karşımıza çıkıyor. Üstelik bu figürde kendisine Loki dizisiyle tanıdığımız Sylvie Laufeydottir de eşlik ediyor.

Thor'un yerinde duramayan üvey kardeşi Loki, Disney+ ekranlarında, haziran başında kendi dizisine kavuşmuştu. Kısa sürede Marvel Sinematik Evreni'nin en popüler karakterlerinden birine dönüşen Loki, şimdi de harika bir figürle karşımıza çıkıyor. Üstelik bu figürde kendisine Loki dizisiyle tanıdığımız Sylvie Laufeydottir de eşlik ediyor. Sophia Di Martino’nun canlandırdığı Sylvie Laufeydottir, dizide Loki'nin kadın versiyonuna hayat veriyor. Hot Toys, Sylvie Laufeydottir’ın ve Time Variance Authority üniforması ile Loki’nin 1/6 boyutundaki figürlerini kısa süre önce tanıttı.

 30 santimetre uzunluğundaki figürler, 30'dan fazla artikülasyon noktası ve hem Tom Hiddleston'ın Loki'sinin hem de Sophia Di Martino'nun Sylvie'sinin son derece gerçekçi kafa heykelleriyle donatılmış. Loki’nin her zamanki Asgardlı cübbesi, gömlek, kravat ve pantolonla değiştirilmişken, Sylvia Laufeydottir ise ikonik yeşil ve siyah dövüş kıyafetiyle karşımıza çıkmış. İki figür de hançerler, Miss Minutes hologramları, Time Door arka planları ve sıfırlama şarj cihazları gibi aksesuarla birlikte gelecek. Her iki Hot Toys figürü de Sideshow Collectibles üzerinden 275 dolar etiket fiyatıyla ön satışa sunuldu.