Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
02/08/2018

Takı tutkunları Takı Atölyesi'ne mutlaka uğrasın

Küpeden kolyeye, yüzükten bilekliğe kadar yüzde 100 el işçiliğyle üretiken onlarca farklı çeşit takı Takı Atölyesi'nde sizleri bekliyor.


Gittiğiniz her yerde ve girdiğiniz her ortamda stilinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız; kıyafetinizle uyum sağlayacak, kıyafetinizi şıklıkta ve zariflikte bir adım öteye taşıyacak bir takı kullanmalısınız. Çünkü takının tarihi neredeyse insanlığın varoluşuyla başlar. Eski çağlardan günümüze kadar insanlar korkularını, beklentilerini, özlemlerini, dileklerini ve sevgilerini anlatmak; güç ve ihtişam gösterisi yapmak, dini geleneklerinin gereğini yerine getirmek, güzelliklerini dışarı yansıtmak gibi çeşitli nedenlerle takı kullanmışlardır. 


Yerinde ve doğru kullanılan bir takı ile istediğiniz etkiyi yaratmak çok zor değil. Günümüzde küpeden kolyeye, yüzükten bilekliğe kadar onlarca farklı çeşit takı; zaman zaman bağlılığı vurgulamak ve çoğunlukla güzelliği ortaya çıkarmak için en yaygın kullanılan aksesuardır. Takılar ve takı modelleri kadınların olmazsa olmaz süslenme araçlarıdır. Takı Atölyesi kadınlar için böylesine değer taşıyan takının her çeşidini; kadınların özel, güzel ve zarif görünmesine hizmet etmesi amacıyla büyük bir özenle ve Yüzde 100 el işçiliği ile üretiyor. Birbirinden farklı, benzersiz ve seçkin; özel tasarım kadın takı modelleri Takı Atölyesi’yle hayat buluyor. Günlük veya klasik kıyafetlere, spor ya da özel gün kıyafetlerine kadar kombinleyebileceğiniz, şıklığınızı tamamlayacak takı modellerimiz arasından aradığınızı mutlaka bulacaksınız. Takı Atölyesi gümüş, bronz, taşlı, cam ve retro vintage gibi takı modelleriyle her zevke hitap ediyor.


Atölyemizde benzersiz tasarımlar meydana getirerek yüzde 100 el işçiliği ile ürettiğimiz takılarla farklılığı yakalayabilirsiniz. İşe giderken, günlük hayatında ve özel günlerinde kadınların her birinin kendine has tarzı var; bazen klasik, bazen spor, bazen de kendisine hayran bırakmayı hedefleyerek gösterişli ve şık. Takı Atölyesi  tüm tarzlara uygun, her kadının seveceği takılar üretiyor. Kadınların gerdanlarını süsleyecekleri ve boyunlarını bütün zarafetiyle ortaya çıkarabilecekleri kolyeler, bileklerini ortaya çıkarabilecekleri bilezik ve bileklikler, parmaklarını özel kılacak yüzükler, mevcut güzelliklerini daha da pekiştirebilecekleri küpeler ve broşlar; Takı Atölyesi’nin her tarza hitap eden koleksiyonunda saklı. Gümüş takılar ve bronz takılar arasından dilediğinizi seçerek şıklığınızı pekiştirebilirsiniz.