Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
12/12/2021

Demon Slayer çılgınlığı şimdi de All Nippon Airways'e sıçradı

Japonya’nın köklü havayolu şirketlerinden All Nippon Airways Co, ya da kısaca ANA, popüler manga ve anime serisi Demon Slayer'den esinlenen yeni bir uçak tasarımını tanıttı.

Tüm dünyada bir Demon Slayer çılgınlığı yaşanıyor bildiğiniz gibi. Rekorlar kıran manga serisinden sonra, anime dizisi de reyting rekorlarını alt üst etmeyi başardı ve adeta ortalığı birbirine kattı. Geçen sene Ekim ayında Japonya’da vizyona giren Demon Slayer The Movie: Mugen Train adlı film, vizyona girdikten sadece 16 gün sonra, 10 milyon bilet satarak Japonya'da tüm zamanların en çok izlenen 20. yapımı olmayı başardı. 100 milyon dolar bandını en hızlı aşan yapım olan anime film, üstelik buna sadece 10 günde ulaştı. Japonya’nın köklü havayolu şirketlerinden All Nippon Airways Co, ya da kısaca ANA, popüler manga ve anime serisi Demon Slayer'den esinlenen yeni bir uçak tasarımını tanıttı. Fotoğraftan da göreceğiniz B-767, Ocak ayının sonundan itibaren Japonya'da iç hat uçuşlarına başlayacak.

 
ANA’nın başkan yardımcısı Junko Yazawa, işbirliğiyle ilgili olarak “Heyecanımızı paylaşmak ve Japon kültürünü daha geniş bir kitleyle paylaşmak için Demon Slayer ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz” yorumunda bulundu. İlk özel Demon Slayer jeti, bir tarafında Tanijiro, Nezuko, Zenitsu ve Hashibira karakterlerini diğer tarafında ise Tanjiro'nun mürekkepli bir resmini içeren sanat eserlerini sergileyecek. Bunun yanında ANA, dış tasarım güncellemelerine ek olarak, karakterlerin sesleriyle birlikte uçak içi anonslar sunacak, özel olarak tasarlanmış kâğıt bardaklarda içecek servisi yapacak ve çocuklar için anime esintili Menko oyuncakları dağıtacak. Ayrıca uçak içi eğlence için Kimetsu no Yaiba animesinin 26 bölümünün tamamı gösterime hazır olacak ve gösteriden beş şarkı ses programının bir parçası olarak sunulacak.