Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
06/05/2021

Hot Toys, WandaVision figürleri için ön sipariş almaya başladı

Harika figürlerin adresi Hot Toys, Disney+'ın Marvel Sinematik Evreninde (MCU) geçen popüler Marvel dizisi WandaVision'dan baz alınarak hazırladığı figürler için ön sipariş almaya başladı.

Figür koleksiyoncuları için bu sene bereketli geçecek. The Falcon and The Winter Soldier'dan sonra Hot Toys, Disney+'ın Marvel Sinematik Evreninde (MCU) geçen popüler mini Marvel dizisi WandaVision'dan baz alınarak hazırladığı figürleri de duyurdu. Figürlerden ilki, Scarlet Witch yani Wanda Maximoff'un ta kendisi. Scarlet Witch, WandaVision'ın final bölümünde gördüğümüz yeni kıyafeti ile oldukça heybetli görünüyor. Dizide Scarlet Witch'i canlandıran Elizabeth Olsen'ın figür ile benzerliği şaşırtıcı derecede başarılı. Figürün kafası yeni geliştirilmiş bir yontma tekniği ile yapılmış. Figürün gözlerine uygulanan ışıldamayı ve yansımayı artıran işlem sonrasında Scarlet Witch güçlerini kullanıyormuş gibi bir etki yaratılmış. Uzun dalgalı saçları ve başlığı oldukça şık ve ince işçiliklerle dolu. Figürün önkolları LED ışıklarla desteklenmiş. Kapüşonlu pelerin, kırmızı yarı saydam eller, Darkhold kitabı ve ayaklığı ile beraber gelen figür gerçekten inanılmaz gözüküyor.
 


İkinci figür de tabii ki Vision. Figürünün yüzü, karakteri canlandıran Paul Bettany'ye olan inanılmaz benzerliği ile göz kamaştırıyor. Vision'ın alnında olan Mind Stone ince işlenmiş ve şık gözüküyor. Farklı pozlara girebilen figür, inanılmaz bir detaylarla dikilmiş pelerini, birçok değiştirilebilen el, ayaklık ve büyü temalı arka planı ile beraber geliyor. İki figür de gerçek boyutlarının altıda biri boyutunda ve inanılmaz derecede gerçekçi duruyor. Scarlet Witch ve Vision hayranlarının kesinlikle kaçırmaması gereken, koleksiyonunuzun en göz alıcı parçası haline gelecek bu figürler ön siparişe açık ve önümüzdeki sene Temmuz-Eylül arasında sahiplerine ulaşacak. Hot Toys’tan yapılan açıklamaya göre Wanda’nın fiyatı 275, Vision’ın ise 250 dolar olacak.