Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
03/05/2021

Hot Toys, yeni figürü Winter Soldier için ön sipariş almaya başladı

Hot Toys, The Falcon and the Winter Soldier dizisinin ana kahramanlarından biri olan metal kollu Bucky Barnes'in figürü için ön sipariş almaya başladı. 1/6 ölçeğindeki bu figür, detaylarıyla görenleri büyülüyor.

Disney+'ın Marvel Sinematik Evreni'nde (MCU) geçen altı bölümlük dizisi The Falcon and the Winter Soldier, Marvel hayranları tarafından genelde beğenildi. Dizinin başarısı, doğal olarak lisanslı ürün pazarına da yansıdı. Hatta Hot Toys, önümüzdeki yıl satışa çıkaracağını duyurduğu yeni figürü Winter Soldier için ön sipariş almaya başladı bile.
 


1/6 ölçeğindeki figür, son derece görkemli ve göz alıcı gözüküyor. Kaptan Amerika'nın ilk filminde kısa süreliğine izleme şansı bulduğumuz, ikinci filmin kötü adamı, Avenger's End Game'deki son savaşa katılan ve The Falcon and the Winter Soldier serisinin ana kahramanlarından biri olan metal kollu Bucky Barnes'in figürü, inanılmaz detaylı ve gerçekçi yaratılmış. Özellikle figürün yüzü Winter Soldier'ı canlandıran aktör Sebastian Stan ile birebir aynı denilebilecek kadar detay içeriyor. Bucky Barnes'ın taktiksel kıyafeti fermuarından dikiş izlerine kadar ince detaylarla süslenmiş ve oldukça da şık işlenmiş. Metal kolu, sanki gerçekten metalmişcesine profesyonel boyama teknikleri kullanılarak renklendirilmiş.
 


10 farklı değiştirilebilen el sayesinde birbirinden değişik pozlar yakalayabileceğiniz figür, kendi ayaklığı ile birlikte satışa sunuluyor. Figürle birlikte gelen makineli tüfek ve hançeri ile tamamlanan Winter Solider, tek kelime ile muhteşem. Bulunduğu odayı farklı bir atmosfere kolayca sokabilecek olan The Winter Soldier, Bucky Barnes hayranlarının sahip olması gereken bir figür. Bu güzelliğin fiyatı ise 250 dolar.