Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
23/12/2017

Havada asılı duran çadır: Nube Stratos

Bildiğiniz tüm çadır normlarını unutun, Nube Stratos Hammock Shelter ile artık kamplarda çok daha güvenli bir konaklama yaşayacaksınız.


Kamp yapmayı sevenler burada mı? Havalar soğumuş olsa da, kışın kamp yapmanın zevki başkadır. Üstelik şimdi sizlere tanıtacağımız çadır ile havanın yağmurlu olması, dolayısıyla zeminin ıslak olması herhangi bir önem teşkil etmiyor. Çünkü bu çadır havada asılı duruyor! Evet, karşılıklı iki ağaca bağlanarak kurulan, Nube Stratos Hammock Shelter adlı bu çadır, zemine temas etmediği için, ıslak ya da pürüzlü zemin problemini otomatikman ortadan kaldırmış oluyor!
Yağmur, rüzgar ve böcekten kullanıcısını 360 derece koruyabilen bu çadır, bir Kickstarter projesi olarak doğdu. Asılı olduğu ağaçlara özel bir kilit sistemi ile bağlanan, bu sayede herhangi bir düşme ya da kopma problemi yaşanmasının önüne geçen bu çadırı şimdiden sipariş etmek isterseniz adres şurada. Bu güzelliğin perakende satış fiyatı ise 308 dolar olarak açıklandı. Şimdi sizi bu muhteşem çadırın tanıtım videosu ve fotoğrafları ile baş başa bırakalım...