Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
20/01/2021

Nordik tasarımıyla göz dolduran karavan: Mink Camper

Nordik tasarımıyla göz dolduran Mink Camper adlı karavan, doğa tutkunlarının rüyalarını süsleyecek kadar güzel. Outdoor tutkunları için yepyeni bir çözüm olarak karşımıza çıkan karavan, 490 kilogram ağırlığında.

İzlanda merkezli Mink Camper, kamp tutkunların görür görmez aşık olacağı bir güzellik. 2015’te kurulan şirket, Nordik tasarımıyla göz dolduran Mink Camper adlı karavanının yeni nesli olan The Mink 2.0 için ön sipariş almaya başladı.
 Yeni nesil Mink Camper, uzun yolculuklar için yeterince sağlam ve aynı zamanda elektrikli araçlara sürüş menzillerini önemli ölçüde etkilemeden bağlanabilecek kadar da hafif. Aerodinamik tasarımı ve çerçevesiz, sağlam kabuk yapısı ile yalnızca 490 kilogram ağırlığında. Bunların yanı sıra, oldukça alçakta yer alan ağırlık merkezi sayesinde her türlü arazide çok dengeli ve konforlu bir deneyim sunuyor. Aerodinamik tasarımı ayrıca elektrikli araçlarla veya herhangi bir kompakt boyutlu araçla kullanılabilmesini sağlıyor.
 


The Mink 2.0’ın iç kısmı panoramik bir tavan penceresi ve doğada uzun bir günün ardından dinlenmeyi bir keyfe dönüştüren büyük, yuvarlak yan kapı pencereleri ile hem aydınlık hem de ferah. İçeride iki kişinin rahatlıkla sığabileceği bir çift kişilik yatak ve çocukların yatabileceği kanvas bir ranza da bulunuyor. Ranza isteğe bağlı olarak çıkarılabiliyor veya yüksekliği üzerine malzemeleri ya da giysileri yerleştirebilecek şekilde ayarlanabiliyor.
 Mink 2.0'ın arka bölümü içeceklerinizi soğuk tutmak için bir alanın bile bulunduğu, oldukça geniş bir saklama alanı olan bir pişirme alanına sahip. Yüksek kaliteli, kaynaşmış ABS plastikten yapılmış ve 19 mm armaflex ile izole edilmiş 30 mm kalınlığında duvarlara sahip bu karavan sizi sıfırın altındaki derecelerde bile sıcak tutabiliyor.