Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
14/09/2017

PES 2018'de Türk takımları coşkusu

PES sevenlere müjde! PES 2018'de milli takımımız başta olmak üzere çok önemli kulüp takımlarımız lisanslı olarak sahada!


Futbolseverlerin merakla beklediği PES 2018, 14 Eylül'de; FIFA 18 ise 29 Eylül'de raflardaki yerini alacak. İki marka arasındaki yıllardır yaşanan ezeli rekabette PES yıllardır kendinden beklenen çok önemli bir atılımı bu yıl gerçekleştiriyor. Aral ve Konami, Pro Evolution Soccer 2018'in Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray takımlarıyla birlikte resmi Türk milli futbol takımını içereceğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre, Türk futbol takımları; Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray ile Türk milli takımı oyuna titizlikle yansıtılacak. Oyuncular, Konami’nin kullandığı teknoloji sayesinde takımın resmi kıyafetlerini ve gerçeğine birebir benzeyen futbolcuların görüntülerini kullanma şansı elde edecek. Böylelikle Quaresma, Muslera, Belhanda, Van Parsie, Soldado, Oğuzhan Özyakup ve Valbuena, Pepe ve Bafétimbi Gomis gibi ligimizin önemli oyuncuları tüm PES severlerin hayal gücünü ateşleyecek.
PES 2018, ABD'de 12 Eylül'de, Türkiye'nin de içinde yer aldığı Avrupa ve Asya ülkelerinde ise 14 Eylül'de oyuncuların beğenisine sunulacak. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da FIFA'dan önce çıkacak olan PES, böylelikle satışlarda rakibinin önüne geçmeyi planlıyor. PES 2018'i PS4, Xbox One, PC, PS3 ve Xbox 360'da oynayabileceksiniz. Konami bu yıl PC kullanıcılarına, yaşayacakları oyun deneyiminin PS4 ve Xbox One'dan geri kalmayacağı sözünü verdi. Bilgisayarda oyun oynamaya meraklı isimler için iyi bir haber.