Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
15/12/2021

Five Nights At Freddy's: Security Breach, 16 Aralık'ta oyuncularla buluşuyor

Five Nights At Freddy's (FNAF) serisinin 8. oyunu olacak Security Breach, 16 Aralık'ta oyuncularla buluşacak. Security Breach, serinin mobil oyunu FNAF: Special Delivery'de yaşanan olaylardan sonrasını konu alıyor.

Scott Cawton'ın imzasını taşıyan Five Nights At Freddy's (FNAF) serisinin sekizinci oyunu olacak Security Breach, ay sonunda oyuncularla buluşacak. Steel Wool Studios'un geliştirdiği Security Breach, hayatta kalma temalı korku oyunlarından biri olacak. Son dönemlerde oldukça popüler olan indie korku oyunlarının atalarından biri olan FNAF serisi, son oyunu Security Breach ile önemli değişiklikler yaparak, oyuncuları korkutarak eğlendirmeyi amaçlıyor. Security Breach, serinin mobil oyunu FNAF: Special Delivery'de yaşanan olaylardan sonrasını konu alıyor. Oyuncular, Security Breach'te bu sefer büyük bir alışveriş merkezinde mahsur kalan Gregory'yi kontrol edecekler. Alışveriş merkezinde insanları eğlendirmek amaçlı görevlendirilen birbirinden sevimli robotlar, gece olunca katil robotlara dönüşerek küçük Gregory'yi avlamaya başlayacak. Oyuncuların amacı ise, belirli görevleri yaparak katil robotlardan saklanıp sabah saat 6'ya kadar sağ kalabilmek.

 FNAF: Security Breach, serinin önceki oyunlarına göre oldukça farklı bir oyun olacak gibi gözüküyor. Eski oyunlarda bir odanın içinde tıkılıp kalmışken, Securitty Breach'te bütün alışveriş merkezini gezebileceksiniz. Oyuna eklenen yeniliklerden biri de kendinizi savunmak için dövüşebilecek olmanız. Hatta ve hatta oyuna bölüm sonu canavarları bile eklenmiş. Ayrıca alışveriş merkezinde oynanabilir mini oyunlar da korku dolu anlardan birkaç dakikalığına uzaklaşarak rahat bir nefes almanızı sağlayacak. Gregory'yi avlayan katil robotlar dışında tavşan kostümü giymiş bir kadın da düşmanlarınız arasında olacak. Robotlardan bozulmamış olan Freddy ile işbirliği yapıp, sabaha kadar sağ kalmaya çalışacağınız Five Nights At Freddy's: Security Breach, PC, PS5 ve PS4 platformlarında 16 Aralık'tan itibaren satın alınabilecek.