Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
13/12/2021

Syberia: The World Before oyunu hakkında merak edilenler

Syberia, yeni oyunu Syberia: The World Before ile macerasına devam ediyor. Sadece PC'de oynanabilecek olan Syberia: The World Before, 1937 ve 2004 yılında geçen paralel hikayeleri anlatacak.

2002 yılında oyuncularla buluşan Syberia, yeni oyunu Syberia: The World Before ile macerasına devam ediyor. Microids stüdyolarının imzasını taşıyan The World Before, üçüncü kamera açısından oynanan tek kişilik bir macera oyunu. Sadece PC'de oynanabilecek olan Syberia: The World Before, 1937 ve 2004 yılında geçen paralel hikayeleri anlatacak. Serinin dördüncü oyunu olan The World Before, oyunculara yarı gerçekçi-yarı sürreal bir dünya sunacak. Önceki oyunlarda yönettiğimiz Kate Walker karakteri, yeni oyunda tekrardan aramıza dönüyor. 2004 yılında Taiga'da bir tuz madeninde esir olan Kate Walker'ı yönetmenin yanı sıra, 1937 yılında Vaghen'de faşist tehlike Brown Shadow'un güçlenmesi ile başarılı piyanist Dana Roze'un yaşadığı sıkıntılı olayların içine dalacaksınız.

 Kıtalar ve zaman dilimleri arasında mekik dokuyacağınız oyunda, dünyayı keşfedecek, bulmacalar çözecek ve epik bir hikayeye tanık olacaksınız. The World Before, görsellik açısından ilk iki oyuna göre biraz daha geride kalmış gözükse de oynanış stili olarak iki karakter arasında geçiş yaparak bulmacaları çözmek, oyuna bambaşka bir hava katmış. Hatta bu oynanış stili bizlere biraz Day of the Tentacle ve Heavy Rain gibi oyunları hatırlattı. Bulmacalar çözerek ilerlediğiniz macera oyunlarını seviyorsanız, 10 Aralık'ta satışa çıkan Syberia: The World Before, radarınızda olsun.