Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
03/12/2021

Century: Age of Ashes ile ejderha savaşına katılıyoruz

2 Aralık'ta oyuncularla buluşan Century: Age of Ashes, multiplayer ejderha kapışmalarına ilgi duyanların kaçırmaması gereken bir yapım. Üstelik Century: Age of Ashes tüm oyunculara ücretsiz olacak.

Multiplayer ejderha kapışmasına hazırsanız, Century: Age of Ashes radarınızda olsun. Bu son derece eğlenceli oyunda kendi ejderhanızı sürüp ejder savaşlarına katılacaksınız. Üstelik Playwing'in geliştirdiği ve yapımcılığını üstlendiği Century: Age of Ashes, tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Sadece PC'de oynanabilecek Century: Age of Ashes, Carnage, Survival ve Raid olarak adlandırılan üç farklı arenada cereyan ediyor. Açıklamalara göre, ilerleyen zamanlarda daha fazla arena ve modlar ile oyun daha da zenginleşecek. Oyunda; üç farklı ejderha sürücüsü sınıfı (Phantom, Marauder, Windguard) ile tarzınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Ayrıca, sürücünün kıyafetlerini değiştirip arenada havanızı da atabileceksiniz.

 Yapımcılar, basit kontrolleri ve kolay hedef alma sistemi ile daha önce bu türde bir oyun oynamamış olanların dahi Century: Age of Ashes’ı kolaylıkla oynayabileceğini söylüyorlar. Oyunun bedava olmasının tek dezavantajı, güncelleme ve geliştirmelerin uzun bir zamana yayılacak olması. Oyunu ilk açtığınızda şimdilik üç haritada oynayabileceksiniz ancak zaman geçtikçe yeni haritalar, yeni meslekler ve farklı oyun modları oyuna eklenecek. Oyunun sadece PvP olması, co-op ve tek kişilik oyun modlarını sevenleri üzebilir, fakat bu modların da zaman içerisinde eklenebileceğini unutmamak gerek. Ejderha savaşlarına katılmak için artık beklemenize gerek yok; Century: Age of Ashes, 2 Aralık'ta oyun kütüphanenize eklenebilecek. Üç ve altı kişilik takımların ejder sırtında arenalarda kapışma fikri size de eğlenceli gelmiyor mu?