Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
16/08/2022

Play2Win ile hem kazanacak hem eğleneceksiniz

Turnuvalara girerek para kazanabileceğiniz Play2Win, her hafta farklı oyun içeriğiyle ile birlikte haftanın oyunu oynayabileceğiniz ve Pazar günleri düzenlenen Final gününde kendinizi gösterebileceğiniz bir platform.

Play2Win, haftalık turnuvalara girerek para kazanabileceğiniz kumar ya da şans oyunu olmanın aksine iyi oynayanın kazanacağını ve hak ettiğini aldığı bir oyun platformunun temellerini oluşturuyor. Bu platformda ödüller tek kişiyle sınırlı kalmıyor, onlarca kişinin aynı an da ödül kazanmasını esas alınıyor ve ne kadar çok oynarsanız kazanma şansınız o kadar artıyor. İyi oynayanların, kendine güvenenlerin ve kazanmayı sevenlerin bir araya geldiği bir oyun platformu olan Play2Win her hafta farklı oyun içeriğiyle ile birlikte haftanın oyunu oynayabileceğiniz ve Pazar günleri düzenlenen Final gününde kendinizi gösterebileceğiniz, kıyasıya rekabet edebileceğiniz turnuvalara ev sahipliği yapıyor.

 

En iyi oynayanın ve en çok puan alanın ödüllendirildiği bu turnuvalarda, oyuncular kendini geliştirebilmek, yeteneklerini artırabilmek için hafta içi pratik yaparak Final gününe daha iyi hazırlanabiliyorlar. Play2Win her geçen gün artan oyun içerikleriyle tüm oyuncuların gönlünde taht kurmaya aday olmuş durumda. Bu platformda oyuncular, oyun içerisinde kazandıkları para ödüllerini nakit çekmek haricinde, GooglePlay, AppStore, Steam hediye kartları ve oyun kartları alabilmek için kullanabiliyorlar. Böylelikle de çocukların yeteneklerini sergileyebilmeleri, farklı oyunlar oynayabilmeleri için ebeveynlerinden para istemelerine gerek bırakmadan başka oyunlar için para kazanabilmelerini sağlıyor.

 
Benzersiz oyun yelpazesini her hafta genişleten Play2Win, hafta içi oynanan 20 oyun, 1 hafta sonu Final bileti kazanmanızı sağlıyor. Böylelikle hafta içi oyun oynayarak kazandığınız bu biletlerin sayısı ne kadar çoksa, hafta sonları gerçekleştirilen turnuvalarda şansınız o kadar artmış oluyor. Play2Win oyunlardan kazandığınız parayı nakit çekmek istemeniz durumunda, Banka, İninal ve Papara hesabınıza transfer edebiliyor. Play2Win dünya da ilk olan, “Hyper Casual Oyun Turnuvaları” ile her yaştan, herkesin kolaylık katılabileceği, eğlenirken ödüller kazanabileceği yep yeni bir platform. Hyper Casual oyunlardan verilebilecek, en büyük ödülü vermeyi hedefleyen Play2Win’i Google Play Store ve iOS AppStore dan kolayca indirip oynamaya başlayabilirsiniz.