Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
30/05/2021

Stern Pinball, şimdi de The Mandalorian konspetli tilt üretti

Tilt makinesi denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Stern, şimdi de Star Wars evreninin en sevilen dizilerinden The Mandalorian'a el attı. Stern Pinball, meraklıları için The Mandalorian til makinesinin üç modelini piyasaya sürdü.

Tilt makinesi denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Stern, şimdi de Star Wars evreninin en sevilen dizilerinden The Mandalorian'a el attı. Disney+ ekranlarında ilk iki sezonunu keyifle izlediğimiz The Mandalorian'ın üçüncü sezonuna daha çok zaman olsa da Stern Pinball, Mando'dan ilham alan yeni pinball makinesi ile azılı hayranları selamlıyor. Favori Mandalorian ödül avcısı ve sevimli küçük Baby Yoda veya diğer adıyla Grogu'nun yer aldığı yeni pinball makineleri serisi, İmparatorluğa karşı süren galaktik savaş için yeni bir sahne oluşturuyor.

 


Eğlenceli saatler vaat eden bu güzellikle; Beskar toplayabilecek ve onu silah ve zırh karşılığında takas edebilecek, blaster tüfeğinizle uzun menzilli atışlar yapabilecek ve hatta Boba Fett'ten yardım alabilecekseniz. Stern Pinball, meraklıları için The Mandalorian makinesinin üç modelini piyasaya sürecek. Pro modeli 6 bin 200 dolar, Premium modeli 7 bin 800 dolar ve Limited Edition modeli ise 9 bin 200 dolar olacak.


 Stern Pinball'un CEO'su Gary Stern, “Star Wars'un modası hiç geçmiyor ve oyuncularımız ikonik uzay destanından esinlenerek tasarlanan pinball makinelerinin her birini çok sevdi." derken “Stern'in The Mandalorian'dan ilham alan yeni pinball makinesi, dünyanın dört bir yanındaki yeni nesil hayranlar için ilgi çekici ve heyecan verici bir hikayeyle bu geleneği devam ettiriyor. Lucasfilm iş birliğiyle, Star Wars galaksisindeki tüm gerilim, heyecan ve aksiyonu, evdeki oyun odanız veya istediğiniz her yer için mükemmel olacak eşsiz bir pinball macerasına taşıdık." yorumunda bulunuyor.