Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
13/10/2022

LG XBOOM 360 ve XBOOM Go, çok yakında satışta

LG’nin yakında müzikseverlerle buluşturacağı en yeni hoparlör serisi, yüksek kaliteli ses ve ruh halini iyileştiren ışık efektlerinin etkileyici kombinasyonu ile Hem gözlere hem kulaklara hitap ediyor.

LG Electronics, LG XBOOM 360 ve XBOOM Go cihazlarıyla en yeni kablosuz hoparlörlerini piyasaya sürüyor. Son derece estetik olan XO3Q'nun benzersiz formu, her yöne gerçekçi ses yayıyor. Çok yönlü 360° ses teknolojisi ve 3 taraflı premium ses sistemi ile etkileyici netlik ve dengeye sahip bir ses performansı sağlıyor. Bu sayede dinleyiciler, odanın herhangi bir yerinde kendilerini tamamen müziğe kaptırmış hissedebiliyorlar. XO3Q, çift pasif radyatörleri sayesinde daha zengin ve daha derin bas sağlarken, yuvarlanma önleyici destekleyicileriyle kullanıcıların ses bozulmasına neden olmadan daha dinamik bas seviyelerinin keyfini çıkarmasına olanak tanıyor. XO3Q, benzersiz, estetik açıdan hoş tasarımı sayesinde çoğu dekora ve mekana kolaylıkla uyum sağlıyor.

 LG'nin XBOOM Go hoparlörleri ise, kullanıcıların mükemmel netlikte daha enerjik ve doğru sesin keyfini çıkarmasını sağlıyor. 30W çıkışa sahip XG7Q hoparlör, güçlü bas seviyelerini ve daha yüksek frekanslarda mükemmel netliği desteklemek için track woofer ve dome tweeter'ından yararlanıyor. Dinamik Bas Güçlendirici özelliğine sahip XBOOM Go hoparlörler, dengeli ancak dinamik ses performansları için derin ve güçlü bas üretiyor. İçeriği düşük ses seviyesinde oynatırken, bu özellik, dinleme deneyimini optimize etmek için bas seviyelerini otomatik olarak artırıyor. XBOOM Go hoparlörler, kullanıcılara yeni kullanılabilirlik ve kolaylık sağlamak üzere tasarlandı. Dış mekan sevenler için mükemmel olan tüm XBOOM Go hoparlörler, hava koşullarına karşı güçlü korumayı garanti eden bir IP67 derecesine sahip. Uzun ömürlü XG7Q ve XG5Q, kullanıcıların gün boyu dinamik dinleme deneyimlerin keyfini çıkarabilmeleri için 24 saate kadar pil ömrü sunuyor.