Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
07/11/2020

PlayStation 5'in çıkış oyunu Spider-Man: Miles Morales, 12 Kasım'da satışta

PlayStation 5’in en çok beklenen özel oyunları arasında olan Spider-Man: Miles Morales’ten herkesin ağzını açık bırakacak kısa bir sinematik reklam yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Yeni nesil PlayStation'ın en büyük silahlarından biri olan Spider-Man: Miles Morales, bomba gibi geliyor. Spider-Man'in son macerasında yepyeni bir hikaye ile karşı karşıyayız. Marvel dünyasında geçen bağımsız bir macera olan Spider-Man: Miles Morales'te oyuncular, Miles'ın güçlerini kontrol etmeyi öğrenmesini, gelişmesini ve kendine has bir Spider-Man olmasını yakından izleyecekler. Miles'ın Peter Parker'dan daha genç ve öngörülemez olması hikayeye heyecanlı anlar katacak gibi duruyor. Orijinal oyun kadar uzun olmasa da oyuncuları derin ve detaylı bir hikaye ile Miles'ın dünyasına balıklama daldıracak olan oyun, yeni nesil PlayStation'ın bütün gelişmiş özelliklerini kullanacak.
 


PlayStation 5 SSD hızı ile oyuncular neredeyse hiç beklemeden ve takılmalara uğramadan New York Şehri'nde gezebilecekler. Dual Sense gamepad'lerin gelişmiş titreşim özelliği sayesinde ise Miles'ın attığı ağları, yumrukları, Spider-Man olmanın getirdiği bütün hareketleri çok daha gerçekçi bir şekilde hissedebilecekler. Detayı bol olan karakter modellemeleri ile hikayeye kendinizi daha kolay kaptıracaksınız. Bu arada PlayStation 5'in çıkış tarihine yakın bir zamanda çıkacağı için PS4'e aldığınız oyunu PS5 için tekrar almak zorunda kalmıyor, bedavaya geçiş yapabileceksiniz. En çok hoşumuza giden şeylerden başka biri de Miles'ın alternatif kostümü. Esnaflardan birinin sahiplendiği ve baktığı Spider-Man ile aynı adı taşıyan sokak kedisini sırt çantasına koyabilen Miles, yeni takım arkadaşı olan Spider-Cat ile beraber Manhattan gökdelenleri arasında gezip düşmanlarını birlikte dövebilecekler. Son zamanların modası olan oyunlardaki hayvanları sevebilme özelliğini bir üst seviyeye taşıma kararı ile Sony ve Insomniac Games hayvanseverleri gönlünden vurmaya hazırlanıyor. 12 Kasım'da hayranları ile buluşacak olan Spider-Man: Miles Morales, örümcek hislerimizi şimdiden harekete geçirdi bile.


Bu arada Sackboy: A Big Adventure, PlayStation 5'in çıkış oyunu olarak geliyor.