Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
13/06/2019

Cyberpunk 2077, çıkış tarihini Keanu Reeves'li fragmanla duyurdu

Witcher 3: The Wild Hunt ile konsol tarihinin en başarılı oyunlarından birine imza atan CD Projekt, yeni oyunu Cyberpunk 2077'nin çıkış tarihini 16 Nisan 2020 olarak açıkladı. 


Tüm zamanların en beğenilen oyun serilerinden olan ve özellikle de üçüncü oyununun konsol platformlarında yayımlanmasıyla dünya çapında bir fenomene dönüşen Witcher serisinin yaratıcısı CD Projekt, merakla beklenen yeni oyunu Cyberpunk 2077’nin yeni fragmanını paylaştı. PC, Playstation ve Xbox One için geliştirilen bu iddialı yapımda olayları Witcher serisinden alışkın olduğumuz üçüncü şahıs kamerası yerine, FPS’lerde (first person shooter) olduğu gibi karakterimizin gözünden takip edeceğiz.


Cyberpunk 2077, tıpkı Witcher serisinde olduğu gibi bir açık dünya macerası sunacak ve harita, karakteristik özellikleri sayesinde birbirinden ayrışan altı farklı bölgeye sahip olacak. Safkan RPG (role-playing game) ögelerine sahip olan Cyberpunk 2077’de karakterinizin tüm özelliklerini hem belirleyip hem de yönlendirmek tamamen sizin kontrolünüze bırakılıyor. Witcher serisinde olduğu gibi sabit bir karakter yönetmek yerine karakterinizin dış görünüşünden, geçmiş hikayesine kadar pek çok detay üzerinde karar verme hakkı sizde olacak.


2013’ten beri geliştirilmekte olan Cyberpunk 2077’nin çıkışı 16 Nisan 2020'de gerçekleşecek ve oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapak.