Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
11/07/2021

Tom Clancy's Rainbow Six Extraction ile uzaylı avına çıkıyoruz!

Rainbow Six oyunlarını seviyorsanız ve arkadaşlarınızla beraber uzaylı avına çıkmaya hazırsanız, 16 Eylül'de satışa çıkacak Tom Clancy's Rainbow Six Extraction oyunu mutlaka radarınızda olsun.

Ubisoft Montreal'in geliştiricisi olduğu yeni Rainbow Six oyunu Extraction'da bu sefer uzaylılarla savaşacaksınız. Dünyaya düşen bir asteroit, dünyanın dört bir yanından herkesi hasta etmeye ve değiştirmeye başlar. Özel harekat timi, yani Rainbow Six olarak burada siz devreye giriyorsunuz. Oyuncular, onlara saldıran düzinelerce uzaylının arasından taktiksel hareketler ile kurtulmaya çalışacaklar. Oyuncular, bazen uzaylıları avlamak için yola çıkacaklar, bazen de avlanmamak için kaçmaya çalışacaklar. Unutulmaması gereken bir detay da Tom Clancy's Rainbow Six Extraction ile yavaş ilerleyen taktiksel sistemine geri döneceği. Yani ilk Rainbow Six oyunları gibi olacak.

 


AnvilNext 2.0 grafik motoru ile hazırlanan Tom Clancy's Rainbow Six Extraction, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Amazon Luna, Google Stadia, Xbox One ve Xbox Series X/S platformlarında oynanabilecek ve crossplay özelliğine sahip olacak. Yani takımdaki bir kişi PlayStation 5'ten oynarken, diğerleri de PC ya da Xbox'tan oynayabilecek. Rainbow Six oyunlarını seviyorsanız ve arkadaşlarınızla beraber uzaylı avına çıkmaya hazırsanız, sadece 16 Eylül'e kadar beklemek zorundasınız.