Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TEKNOLOJİ
07/01/2018

Star Wars hayranları First Order Stormtrooper'a bayılacak

UBTECH tarafından First Order Stormtrooper robotu Star Wars hayranların rüyalarına girecek kadar güzel bir ürün. 


İşte sahip olunması gereken bir Star Wars güzelliği daha... Star Wars hayranları, UBTECH’in Stormtrooper Robot’u ile artık kendi özel First Order Stormtrooper askerine sahip olabilecek. Bu harika robotta bulunan artırılmış gerçeklik deneyimi, sesle komut alma, yüz tanıma ve etrafınızı korumanızı sağlayacak olan devriye özelliğiyle, Resistance güçlerinin hiç ama hiç şansı yok!  Şimdi gelin, bu harika robotla neler yapabileceğinize daha yakından bakalım:
Bu şirin robotla öncelikle, üç farklı yüzün biyometrik özelliğini kaydederek bu kişilerle özel olarak iletişime geçebileceksiniz. Ayrıca First Order Stormtrooper robotunuzdan direkt olarak emir dökümü alabileceğiniz gibi, hem birinci şahıs hem de üçüncü şahıs gözünden yoğun bir uygulama deneyimi ile First Order neferi gibi bulunduğunuz alanı koruyabileceksiniz.
Bitmedi, First Order Stormtrooper robotunuza emir vererek önceden seçtiğiniz görevleri yerine getirirken başarıya ulaşmak için görev mod’una eklenmiş dinamik komutları kullanabileceksiniz. Tüm bunlara ek olarak, First Order Stormtrooper robotunuza evinizde önceden belirlediğiniz bir alanda nöbet tutma emri verip First Order Stormtrooper robotun kaskına yerleştirilen kamera ile istediğiniz bölgeyi kamera kaydına alabilecek, gizli gözcülük yapabilecek ve görüntüyü taşınabilir hafıza depolarına kaydedebileceksiniz. Ne dersiniz, harika değil mi? First Order Stormtrooper robotunuz, içine yerleştirilmiş olan hızlandırıcı ve gyroskop sayesinde her zaman ve istediğiniz her yönde kusursuz hareket etmeye hazır. Gerçek bir First Order generali gibi hissetmek isteyenler, 300 doları gözden çıkarmalı.