Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
19/08/2021

Disney+'ta ekrana gelecek anime dizi Star Wars: Visions'tan fragman

Clone Wars ve Rebels ile animasyon dünyasına adım atan Star Wars, Visions ile çıtayı bir tık daha yukarıya taşıyacak. Dokuz kısa filmden oluşan Star Wars: Visions, Japonya'nın en iyi anime stüdyolarının zihninden çıkıyor.

Star Wars, anime dünyasına da adım atıyor! Star Wars: Visions, toplamda dokuz kısa filmden oluşan ve Japonya'nın en iyi anime stüdyolarının zihninden çıkan özel bir dizi olacak. Daha önce Clone Wars ve Rebels ile animasyon dünyasına adım atan Star Wars'ın, Visions ile çıtayı bir tık daha yukarıya taşıyacak. 22 Eylül’de Disney+'ta ekrana gelecek Visions, kültürel zenginlik olarak gerçekten heyecan duyulası bir yapım. Bu işin uzmanı olan Japonya'da Star Wars oldukça seviliyor. İş disiplini inanılmaz olan Japonya'nın bu projeyi inanılmaz bir şekilde önümüze sunacağına inanıyoruz. Visions, aynı zamanda Amerika dışında yapılan ilk Star Wars projesi olacak.
 

 Yedi farklı anime stüdyosunun dokuz farklı Star Wars hikâyesine imza attığı antolojik anime dizisi Star Wars: Visions, yeni kahraman, kötü ve silahları ile yeni Star Wars hikâyeleri anlatacak. Star Wars: Visions'da Temuera Morrison'ı bir kez daha Boba Fett'i seslendirirken izleyeceğiz. Brian Tee, Ronin'i; Lucy Liu, çete liderini; Jaden Waldman, köy şerifini; Joseph Gordon-Levitt, Jay'i; Bobby Moynihan, Geezer'ı; Neil Patrick Harris, Karre'yi; David Harbour, Tajin'i; Jordan Fisher, Dan'i; Henry Golding, Tsubaki'yi seslendirecek.