Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TEKNOLOJİ
31/12/2016

Bu gözlük asla kaybolmuyor!

Japonya’da tamamen elde üretilen, 100 ayrı üretim aşamasından ve 8 kalite kontrolünden geçen Tzukuriler asla kaybolmuyor. Harika değil mi? 

Bu gözlükler sık sık gözlük kaybedenler için... Sıra dışı ve şık bir tasarımı olan bu gözlükler, yüksek kaliteli polarize camlara sahip. Üstün cam kesim teknikleri sayesinde optik olarak da rakiplerinden çok üstünler. Anti-reflekte ve çizilmeye dayanıklı camlar hayalet etkisini de en aza indiriyor. Buraya kadar “aman ne farkı var diğer gözlüklerden, üç aşağı beş yukarı hepsi sahip bu özelliklere” dediğinizi duyar gibiyiz. Şimdi sıkı durun farkını söylüyoruz: Ürün size özel bir iPhone uygulaması ile geliyor!

Her gözlüğün camlarının iki yanına gömülü ve o gözlüğe özel alıcılar sayesinde eğer Tzukuri gözlüğünüzü bir yerde unutursanız, uygulama otomatik olarak iPhone telefonunuza 5m, 10m ve 15m’de bir uyarı gönderiyor. Evde veya iş yerinde olduğunuzda uyarı gönderen uygulamayı kapatmanız mümkün. Sistem evde ayak adım mesafesi kadar şaşmaz bir şekilde gözlüğünüzün yerini söyleyebiliyor. Açık alanda ise size gözlüğünüzün son konumunu bir harita üzerinde bildirebiliyor. Japonya’da tamamen elde üretilen, 100 ayrı üretim aşamasından ve sekiz kalite kontrolünden geçen Tzukuri gözlükler için ön sipariş başladı.