Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
12/10/2022

Guillermo del Toro'nun korku antolojisi Cabinet Of Curiosities, Netflix'te

The Shape of Water ve Pan’s Labyrinth filmlerinin Oscar ödüllü usta yönetmeni Guillermo del Toro'nun yeni korku antolojisi Cabinet Of Curiosities, 25-28 Ekim arası Netflix'te izleyiciyle buluşacak.

The Shape of Water ve Pan’s Labyrinth filmlerinin Oscar ödüllü usta yönetmeni Guillermo del Toro'nun yeni korku antolojisi Cabinet Of Curiosities, 25-28 Ekim arası her gün ikişer bölümle Netflix'te izleyiciyle buluşacak. Netflix diziyi, Guillermo del Toro'nun, korku ile ilgili geleneksel tanımları zorlayan, eşi benzeri görülmemiş hikayeleri derlediği bir koleksiyon olarak tanımlıyor. Bu her biri ustaca kotarılmış sekiz tekinsiz öykünün arasında del Toro'nun da iki özgün hikayesi bulunuyor. Bölüm isimleri Dreams in the Witch House, Graveyard Rats, Lot 36, Pickman's Model, The Autopsy, The Murmuring, The Outside ve The Viewing olarak açıklandı. Ölümü, doğaüstü güçleri konu alan, gotik, grotesk veya klasik anlamda tüyler ürpertici olan öyküler, bizzat del Toro'nun seçtiği yazar ve yönetmenler tarafından hayata geçirilmiş
 
E işin başında bizzat del Toro olunca harika bir kadro da kaçınılmaz oluyor. Projede yer alan yönetmenler arasında Panos Cosmatos (Mandy), David Prior (The Empty Man), Vincenzo Natali (Splice), Jennifer Kent (The Babadook), Keith Thomas (The Vigil), Catherine Hardwicke (Twilight, Miss Bala), Guillermo Navarro (Godfather of Harlem; Narcos) ve Ana Lily Amirpour (A Girl Walks Home Alone At Night) bulunuyor. Her bölümünde hikaye işleyen dizinin oyuncu kadrosunda ise Ben Barnes, Rupert Grint, Sofia Boutella, Ish Morris, Elpidia Carrillo, Andrew Lincoln, Crispin Glover ve Oriana Leman gibi önemli isimler yer alıyor.