Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
02/02/2022

Uma Thurman'lı AppleTV+ dizisi Suspicion, 4 Şubat'ta başlıyor

Başrolünde Pulp Fiction ve Kill Bill gibi efsane filmlerin yıldızı Uma Thurman'ın olduğu Suspicion dizisi, New York’un göbeğinde lüks bir otelden kaçırılan Leo’nun hikayesini merkezine alacak.

Şubat ayının en dikkat çeken dizilerinden biri kuşkusuz AppleTV+’ta ekrana gelecek Suspicion olacak. AppleTV+, son dönemde sıklılıkla yaptığı gibi bu diziyi de sevilen bir İsrail dizisinden uyarladı. Orijinal adı False Flag (Kfulim) olan uyarlamanın başrolünde Pulp Fiction ve Kill Bill gibi efsane filmlerin yıldızı Uma Thurman var. Güzel yıldızı dizide dört gizemli ve maskeli adam tarafından oğlu kaçırılan medya patronu Katherine Newman rolünde izleyeceğiz. New York’un göbeğinde  lüks bir otelden kaçırılan Leo’nun hikayesi gündeme bomba gibi düşer ve videosu da kısa sürede viral olur. Leo’nun kaçırılmasının ardından FBI ve Birleşik Krallık Ulusal Suç Dairesi, otelde kalan dört İngiliz vatandaşını suçlamaların merkezine alırken, masumiyetlerini kanıtlamak için elinden geleni yapan bu kişiler kendilerini dev bir komplonun beşiğinde bulurlar.

 AppleTv+, Suspicion dizisini, “Dört adam kendilerini Atlantik ötesi bir kedi ve fare oyunu içinde bulduklarında, kimseye güvenilemeyeceği ortaya çıkar. Gizemli kaçırılmanın arkasında gerçekte kim var ve yanlış zamanda yanlış yerde olmaktan dolayı suçlu olan kim?" şeklinde anlatıyor. 4 Şubat’ta ekran macerasına başlayacak ve ilk sezonu 8 bölüm sürecek dizide, Uma Thurman’a Kunal Nayyar (The Big Bang Theory), Noah Emmerich (The Americans), Georgina Campbell (Broadchurch), Elyes Gabel (Scorpion), Elizabeth Henstridge (Agents of S.H.I.E.L.D.), Edward Bluemel (Killing Eve) ve Angel Coulby (Merlin) gibi sağlam bir kadro eşlik ediyor.