Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
02/07/2021

The Bad Batch lideri Hunter'da Hot Toys'tan enfes figür

Star Wars: The Bad Batch dizisinin sevilen ismi Hunter, Hot Toys şirketinin ellerinde şahane bir figüre dönüştü. Star Wars figür koleksiyoncularının bayılacağı Hunter figürü, ön siparişe açıldı.

Hong Kong merkezli Hot Toys şirketi, Star Wars: The Bad Batch dizisinin ilk sezonunun sona ermesinin ardından elit uyumsuzlar grubunun lideri Hunter'ın 1:6 ölçekli bir figürünü piyasaya sunacağını duyurdu. Boyu 30 cm'in biraz üzerinde olan yeni Hunter figürü, 30'dan fazla eklem noktası, elle boyanmış bir kafa bölümü ve altı adet değiştirilebilir eldivenli ele sahip. Böylece, pozları ve boyuyla dilediğinizce oynamanız için bolca esneklik sağlamış oluyor.
 


Kafa bölümü, Hunter'ın olağanüstü ayrıntılar sunan eskitilmiş bir kaplamaya sahip özel tasarlanmış kaskıyla değiştirilebilirken, ikonik hançeri, blaster tüfeği ve tabancası, manyetik olarak takılabilen bir askeri sırt çantası ve iki ekstra termal fünye de dahil olmak üzere çok çeşitli silah ve teçhizat görünümünü tamamlıyor. Her zaman olduğu gibi, figür ayrıca karakterin isim plakası ve resimli kartı ile süslenmiş, temalı bir stantla birlikte geliyor. Eylül 2022’de satışa çıkması beklenen Hunter figürü, şu an 250 dolardan ön siparişte.