Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
GEZİ
05/11/2021

Star Wars: Galactic Starcruiser, 1 Mart 2022'de kapılarını açıyor

Walt Disney World Resort, Star Wars hayranlarının heyecanla beklediği Star Wars: Galactic Starcruiser otelinin resmi açılış tarihini 1 Mart 2022 olarak açıkladı.

Walt Disney World Resort, ilk tanıtımını yayınlandıktan tam dört yıl sonra, merakla beklenen Star Wars: Galactic Starcruiser otelinin resmi açılış tarihini açıkladı, üstelik rezervasyonları da başlattı. Devasa bir yıldız gemisi ortamını simüle eden otelde iki gece konaklama paketi olarak hazırlanan bu eşsiz deneyimde, ışın kılıcı eğitim seansları, Sublight Lounge'da içecekler, droid yarışları ve model uzay gemileri dahil olmak üzere sayısız ilgi çekici yer ve destansı seriden birçok karakterle karşılaşacağınız aktiviteler yer alıyor. Konaklama paketi, gündüzünüzü eğlence içinde geçirebilmeniz için Galaxy's Edge tema parkına erişimi de içeriyor.
 

 

 


Walt Disney World Resort’tan yapılan açıklamaya göre, Star Wars: Galactic Starcruiser, Disney'in daha önce yarattığı her şeyin ötesine geçen, türünün ilk örneği bir tatil deneyimi sözü veriyor. Katılımcılar bu iki gecelik macerada kendi Star Wars hikayelerin kahramanı olacak, galaksiyi Halcyon yıldız kruvazöründe şık bir şekilde dolaşacak ve sonunda Outer Rim’den Batuu’ya geçen bir gezi gerçekleştirmiş olacak. Disney World's Star Wars: Galactic Starcruiser, Star Wars hayranları için 1 Mart 2022'de kapılarını açıyor. Otelin iki kişi için fiyatı 4 bin 800 olarak açıklandı. Ek çocuk ve kişi olduğu zaman bu rakam 6000 dolar seviyesine kadar çıkıyor.