Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
03/03/2021

Hot Toys, Star Wars evreninden Boba Fett için iki figür çıkarıyor

Hot Toys, The Mandalorian dizisinin dramatik ve duygusal ikinci sezonunun ardından galaksinin en ölümcül ödül avcılarından biri olan Boba Fett'in harika bir figürünü satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

Hot Toys, The Mandalorian dizisinin dramatik ve duygusal ikinci sezonunun ardından galaksinin en ölümcül ödül avcılarından biri olan Boba Fett'in harika bir figürünü satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Boba Fett’in Star Wars filmlerindeki alışık olduğumuz orijinal görünümünden daha farklı bir görünüme sahip olacak yeni figür, Sarlacc çukurundan kaçışının ardından, gerçek bir savaşçıyı andıracak yaralı bir yüz ve yıpranmış bir zırha sahip olacak. 30’dan fazla eklem yeri ve hareket kabiliyeti olan bu güzellik, karakterin ayrılmaz parçası olan jetpack’i, tam takım bir zırh seti, Star Wars serisine özgü silahı, çıkarabilir roketi ve alev atan eldivenleri ile birlikte satışa sunulacak.
 


Hot Toys, zırhlı Boba Fett’in yanına ödül avcısını tasvir eden ve zırhını Mando’dan almadan önceki cüppeli görünümüne sahip olan ikinci bir figür daha ekliyor. Bu sefer simsiyah giydirilmiş olan ikinci figür, ikonik “gaffi” sopası, “cycler” tüfeği, hasar görmüş bir “Stormtrooper” kaskı ve kayalık bir diorama standı ile satışa çıkarılacak. The Mandalorian’ın Boba Fett’inin her iki versiyonu da Sideshow sitesi üzerinden ön siparişe açık durumda. 2022 içinde sahiplerine ulaştıracak olan figürlerin fiyatları ise biraz dudak uçuklatıcı. İkili özel set 495 dolardan ön siparişe açılırken, standart tek figürin fiyatı ise 285 dolar.