Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
09/06/2017

Rocket Racoon'a muhteşem figür

Guardians of the Galaxy serisinin en çılgın karekteri Rocket Racoon'a muhteşem bir figür geldi. Paraları biriktirmeye başlayın! 

Sideshow Collectibles geçtiğimiz günlerde Hot Toys iş birliğiyle piyasaya sürülen Rocket Racoon figürünün deluxe versiyonunu satışa çıkaracağını duyurdu. Karakterin Guardians of the Galaxy Vol. 2 filmindeki görüntüsünün ustaca yapılmış bire bir kopyası olan Rocket Racoon figüründe kahramanımızın kükreyen yüz ifadesini en ince ayrıntısına kadar görebileceksiniz. Ayrıca ona özel dikilmiş savaş üniforması, detaylı sırt çantası ve silahları, değişebilen el ve ayakları, omzuna yerleştirilebilen minik bir Baby Groot figürü de aynı pakette yerini alacak. Roket Racoon figürünüze dinamik yapısı sayesinde istediğiniz dövüş pozunu da verebileceksiniz. Bu deluxe versiyona özel olarak değişebilen fazladan bir Rocket Racoon kafa figürüyle birlikte ince detaylarla süslenmiş ve tüm mekanik aksesuarları düşünülmüş olan bir ağır makinalı silah da mevcut. Fiyatı 228 dolar olan bu güzellik için ön sipariş alınmaya başlandı.

Malum, Jyn Erso, Rogue One: A Star Wars Story filmde yazdığı kahramanlık destanıyla Star Wars tarihindeki yerini aldı. Bu da onun muhteşem figürü