Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
30/05/2021

XM Studios, Darth Revan ve Darth Malak figürleriyle büyüledi

Müthiş figürlerin üreticisi XM Studios, Star Wars serisini şimdi de serinin Legends hikayelerinden faydalanarak genişletiyor ve en yeni figür setinde Darth Revan ve Darth Malak'a yer veriyor.

Singapur menşeili premium figür üreticisi XM Studios, Star Wars serisini şimdi de serinin Legends hikayelerinden faydalanarak genişletiyor ve en yeni heykel setinde Darth Revan ve Darth Malak'a yer veriyor. 1:4 ölçeğe sahip iki heykel de olağanüstü incelikte detaylara sahip ve her biri titizlikle soğuk döküm porselenden el işçiliğiyle üretildikten sonra yüksek kaliteli bir yüzey elde etmek için elle boyanmış.

 İki karakterin Sith bünyesindeki usta-çırak geçmişi ve ardından Revan Jedi'ya döndüğünde can düşmanı oldukları düşünülerek, heykeller yüz yüze birbirlerine karşı savaşacak şekilde veya sırt sırta birlikte savaşacak şekilde yerleştirilebiliyor. Revan, çeşitli ışın kılıçlarını kavramak için iki sağ el geçişi ile birlikte gelirken, Malak daha fazla yüz ifadesi için iki farklı kafa şekline sahip. Parası bol sıkı Star Wars hayranları için, XM Studios’un Darth Malak ve Darth Revan ikili heykel setini şirketin web sitesinden 2 bin 400 dolara satın almak mümkün.