Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
04/10/2021

Super Monkey Ball Banana Mania, 5 Ekim’de oyunseverlerle buluşuyor

Super Monkey Ball serisinin ilk üç oyununu yenileyip geliştirerek tek bir oyun olarak Banana Mania adı altında toplayan Sega, eski oyuncularla yeni oyuncuları aynı çatı altında toplamayı amaçlıyor.

Bu ayın merakla beklenen oyunlarından biri olan Ryu Ga Gotoku Studio imzalı Super Monkey Ball Banana Mania, 5 Ekim’de oyunseverlerle buluşuyor. 2001 yılında hayatımıza giren Super Monkey Ball serisinin ilk üç oyununu yenileyip geliştirerek tek bir oyun olarak Banana Mania adı altında toplayan Sega, eski oyuncularla yeni oyuncuları aynı çatı altında toplamayı amaçlıyor. Saydam bir top içerisinde bulunan birbirinden sevimli maymunları, ekranı yatırarak ivmelendirip hareket ettirdiğiniz ve engelleri aşarak hedefe ulaşmaya çalıştırdığınız bir platform oyunu olan Super Monkey Ball Banana Mania, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformlarında oynanabilecek.

 Super Monkey Ball Banana Mania gibi parti oyunlarının belki de en güzel yanı, arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmenize daha kolay olanak sağlaması. Daha önce hiç oyun oynamamış kişilerin bile rahatça oynayabileceği ve her yaşa hitap eden Banana Mania'yı ister rahat koltuğunuzda arkadaşlarınızla, isterseniz de internetten yabancılarla oynanabiliyorsunuz. Üstelik oynanabilir karakterler olan AiAi, MeeMee, Baby, GonGon, YanYan ve Doctor'u, bölümleri tamamlayarak ödül olarak kazanabileceğiniz kostümler ile ünlü Sega karakterlerine dönüştürebiliyorsunuz. Sonic the Hedgehog'tan Sonic ve Tails, Jet Set Radio'dan Beat, Yakuza'dan Kazuma Kiryu, Persona 5'ten Morgana gibi kostümler ile de oyununuza renk katabileceksiniz.