Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
06/09/2021

Sonic Colors: Ultimate, 7 Eylül'de oyunseverlerle buluşuyor

2010 yılında satışa çıkan Sonic Colors'un yenilenmiş versiyonu olarak dikkat çeken Sonic Colors: Ultimate oyunu, PS4, Xbox One, Switch ve PC platformlarında oynanabilecek.

Bu sene 30. yılını kutlayan Sonic, platform oyunlarında çığır açan bir oyun olarak tarihe geçti. Nintendo'nun maskotu Mario'ya rakip olarak doğan Sega'nın Sonic'i -belki Mario kadar olmasa da- büyük bir kitle tarafından sevildi ve hala da ilgi görmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sene vizyona giren Sonic the Hedgehog filmi de aslında bunun bir kanıtı. 2010 yılında çıkan Sonic Colors'un yenilenmiş versiyonu olarak dikkat çeken Sonic Colors: Ultimate, Blind Squirrel Games imzasını taşıyor. 

 Sonic Color, Sonic oyunları arasında ayrı bir değere sahip bildiğiniz gibi. Birçok Sonic oyununun içinden sıyrılıp hayranları tarafından en iyi Sonic oyunu olarak seçilen Sonic Colors, Ultimate ile 60 FPS, yenilenmiş ışıklandırma, güçlendirilmiş grafikler ve 4K çözünürlük desteğiyle geliyor. Ancak Switch'te çıkan versiyonunda 60 FPS ve 4K çözünürlük ne yazık ki desteklenmiyor. Ultimate ile yeni gelen Rival Rush modunda oyuncular Sonic olarak Metal Sonic ile yarışacaklar ve ödüller kazanabilecekler. Oyuncular kazandıkları ödüller ile Sonic'in kıyafetlerini değiştirebilecekler. PS4, Xbox One, Switch ve PC platformlarında oynanabilecek olan Sonic Colors: Ultimate, 7 Eylül'de oyunseverlerle buluşacak.