Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
02/07/2021

Psychonauts 2, 25 Ağustos'ta tüm platfromlarda oyunseverlerle buluşacak

2005 yapımı kült video oyunu Psychonauts’a sonunda bir devam oyunu geliyor. Rengarenk ve çılgın bir dünyaya dalmak isteyenler için Psychonauts 2, 25 Ağustos'ta oyunseverlerle buluşacak.

Monkey Island serisi, Full Throttle, Day of the Tentacle ve Grim Fandango gibi oyun dünyasında çığır açan oyunların yaratıcısı Tim Schafer'ın kurduğu Double Fine şirketinin 2005 yapımı kült oyunu Psychonauts’a sonunda bir devam oyunu geliyor. Psychonauts 2, 25 Ağustos'ta oyunseverlerle buluşacak. Rengarenk ve çılgın bir dünyada, farklı bir mizah tatmak istiyorsanız tam size göre bir oyun olan Psychonauts 2, insanların zihinlerine girerek garip görevler yapmaya çalıştığınız oldukça eğlenceli bir yapım.
 


Üç boyutlu platform türünde olan oyun, tamamen sanki halüsinojen etkisindeymiş hissi uyandıracak cinsten farklı bir görselliğe sahip. İlk oyunda olduğu gibi, bu oyunda da, Raz'ı kontrol edeceksiniz ve geçmişinizle ilgili sıkıntıları, ailenizin üzerindeki laneti ve Psychonauts ajansı ile olan ilişkilerini çözmeye çalışacaksınız. Unreal Engine 4 ile hazırlanan Psychonauts 2, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Xbox Series X/S platformlarında oynanabilecek. 16 yıl aradan sonra bu deli maceraya yeniden atılmak için Postkolik ekibi olarak sabırsızlanıyoruz ve 3D aksiyon platform oyunlarını sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bu acayip oyunu herkese tavsiye ediyoruz.