Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
27/01/2021

PS5'e özel çıkacak Destruction AllStars oyunundan yeni fragman

Playstation 5'e özel çıkacak araç tabanlı savaş oyunu Destruction AllStars'dan yeni fragman yayınlandı. Dev bir arenanın içinde arabanıza binip gladyatörler gibi çarpışacağınız Destruction Allstars oyunundan yeni fragman geldi.

Şubat'ta oynayacağımız eğlenceli yapımlardan bir diğeri olan Destruction Allstars, “Wipeout” serisi ile sevdiğimiz Lucid Games ve Sony Interactive Entertainment imzalı, Playstation 5'e özel bir oyun. PlayStation 5'in çıkışı ile piyasaya sürülecekken bir karar değişikliği ile Şubat 2021'e ertelenen video oyunu, size arkadaşlarınız ile kapışmalı ve heyecan dolu geceler geçirtecek. Oyunun ertelenmesinden kaynaklı olarak Sony'nin, oyuncuların gönlünü almak için PlayStation Plus üyelerine oyunu iki ay boyunca bedava vereceğini duyurması güzel bir haber. Eğer oyun çıkmadan önsipariş ile Destruction Allstars'ı aldıysanız da üzülmeye gerek yok çünkü paranızı geri alabileceksiniz.
 


Dev bir arenanın içinde arabanıza binip gladyatörler gibi çarpışacağınız Destruction Allstars, kafa dağıtmak için güzel bir tercih olacak. Her birinin farklı özellikleri ve farklı arabaları olan 16 Allstars arasından birini seçip arenaya daldığınız oyunda araçlara bağlı silahlar da bulunacak. Örneğin, karakterlerden birinin arabasının üstünde termal bir kılıç bulunacak ve düşmanların araçlarını bu kılıç vasıtasıyla ikiye bölebileceksiniz. Ayrıca, aracınız patlamak üzere iken kendinizi araçtan araca fırlatıp yıkım yolunda devam etme seçeneği de mevcut. Oyunun bütün amacı arenada bir tek siz kalana kadar herkesi alt etmek. Aracınız parçalansa dahi oyuna devam edebiliyorsunuz. Hatta bu sefer aracınız olmadan düşman araçlardan kaçıp, diğer aracını kaybetmiş sürücüleri alt etmeye çalışıyorsunuz.
 


Karakterlerin de kendine has özellikleri olduğunu söylemiştik. Mesela bir karakter görünmez olabilirken, diğeri rakip araçları ele geçirebiliyor. Birbirinden farklı araçlar ve ilginç özeliklere sahip karakterler ile arkadaşlarınızı ya da internetteki yabancıları canlarından bezdirene kadar kapışmak ve bunu bedavaya yapmak çok eğlenceli olacak gibi duruyor. Twisted Metal, Carmageddon ve Wipeout gibi oyunları seviyorsanız, Destruction Allstars uzun zamandır beklediğiniz adrenalini vücudunuza pompalayacak.