Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
24/09/2020

Nintendo, Mario Kart Live: Home Circuit'u 16 Ekim'de satışa çıkarıyor

Mario Kart Live: Home Circuit, Mario Kart eğlencesini gerçek ve sanal dünya ile birleştiriyor. 100 dolarlık set, 16 Ekim'den itibaren Nintendo'nun web sitesinde satışa sunulacak.

Hiç Super Mario Kart karakterini gerçek, elle tutulabilir bir ortamda oynamak istemiş miydiniz? Super Mario serisinin yan ürünü olan Super Mario Kart oyunları, 1992'de piyasaya çıkışlarından bu yana yüzbinlerce oyuncuyu büyülese de hayranlar oyun serilerindeki en popüler kahramanların yalnızca 3D (ve 2D) görüntüleriyle yetinmek zorunda kaldı ve daima daha fazlası arzulandı. Fakat Nintendo’nun Mario Kart Live: Home Circuit'ı sayesinde sonunda gerçek dünyada parkura çıkılabilinecek.
 


Mario Kart Live: Home Circuit, Mario Kart eğlencesini gerçek ve sanal dünya ile birleştiriyor. Mario Kart Live Home Circuit sistemi, Nintendo Switch konsoluyla eşleşerek oyun kartlarından birini gerçek zamanlı olarak kontrol edebilmenize olanak tanıyor. Her kit, evin herhangi bir alanında favori parkurlarınızı oluşturabilmeniz için bir araç, geçiş noktası kapıları ve bariyerler içeriyor. Her şey tamamlandığında, artırılmış gerçeklik ortamları yardımıyla bu parkurlarda yarışabilecek, ormanlar, karlı yollar ve pek çok şehir parkurunun kapılarını aralayabileceksiniz. Kartın yerleşik kamerası sayesinde, gerçek hayattaki manevralar oyuna yansıtılacak ve arkadaşlarınıza Custom Race veya Grand Prix'de meydan okuma imkanınız olabilecek. 100 dolarlık set, 16 Ekim'den itibaren Nintendo'nun web sitesinde satışa sunulacak.