Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
03/04/2021

MotoGP serisinin yeni oyunu MotoGP 21 ne zaman çıkacak?

MotoGP serisinin yeni oyunu MotoGP 21 ile 120'den fazla resmi sürücü, 20'nin üzerinde pist ve benzersiz bir gerçekçilik seviyesindeki yeni ve geliştirilmiş özelliklerle enfes bir motosiklet yarış deneyimini yaşamaya hazırlan!

Milestone geliştirici firmasının yeni oyunu MotoGP 21, bomba gibi geliyor. Her sene yeni versiyonu çıkan MotoGP’nin, bu seneki oyuna getireceği yenilikleri deneyimlemek için sabırsızlanıyoruz. 22 Nisan'da PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC platformlarında oynayabileceğiniz yarış oyununun özellikle grafikleri, motosiklet tutkunları için göz ardı edilemeyecek kadar güzel gözüküyor. MotoGP21'in seriye getirdiği yeniliklerden bahsedecek olursak; ilk göze çarpan yenilik, süspansiyon sistemlerinin ve fren ısısının elden geçirilmiş olması. Üzerinde oynanılan bu sistemlerin getirdiği güzellik ise, daha iyi bir oynanış ve daha iyi bir simülasyon hissiyatı olacak.

 MotoGP 21'nin yeni özelliklerden biri de kaza yaptığınızda motorunuza tekrar binmenizin biraz daha zorlaşmış olması. Bu sayede kaza yapmanın cezası daha hissedilir olacak. Kariyer modunda da daha derinlere giden Milestone, gençler takımının en alt basamaklarından bile başlama olanağını oyunculara veriyor. MotoGP 21, 2021 MotoGP şampiyonasının resmi lisanslı oyunu olduğundan dolayı bütün yarışlar, pistler, takımlar, sürücüler 2021 yılının sezonu ile aynı olacak. Serinin bir önceki oyununda oldukça beğenilen bir yenilik olan takım yönetiminin üstüne biraz daha düşülmüş. Losail, Portimao, Jerez, Le Mans, Mugello, Catalunya, Sachsenring, Assen, Kymi Ring, Red Bull Ring, Silverstone, Motorland, Misano, Motegi, Chang, Phillip Island, Sepang ve Ricardo Tormo pistlerinde sevdiğiniz takımın renklerine bürünüp yarışmak, bir motor tutkunu için inanılmaz bir keyif olacağını düşünüyoruz.