Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
02/04/2021

Beyzbol severlerin favori oyunu MLB The Show 21, 20 Nisan'da satışa çıkıyor

Beyzbol sporunun oyun dünyasındaki en büyük temsilcisi olan MLB The Show 21, oyunseverlerle 20 Nisan'da buluşacak. MLB The Show 21, serinin tarihinde ilk defa Xbox konsollarında da kendini gösterecek.

Sony Interactive Entertainment'ın dağıtımını yaptığı San Diego Studio'nun geliştirdiği MLB The Show 21, 20 Nisan'da piyasaya çıkıyor. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S platformlarında oynanabilecek olan MLB The Show 21, MLB serisinin 16. oyunu. Oyun, serinin tarihinde ilk defa Xbox konsollarında da kendini gösterecek. MLB The Show 21, çapraz platform uyumlu olduğundan Playstation 4 ve Playstation 5 oyuncuları birbirlerine rakip olabilecekler.
 


Beyzbol sporunun oyun dünyasındaki en büyük temsilcisi olan MLB The Show 21, bu sezon hayranlarına neler sunacak merak etmekteyiz. Oynanabilirlik direktörü Chriss Gill'in verdiği açıklamaya göre, serinin önceki oyunundaki hataları yeni oyunda görmeyeceksiniz. Gill, oyunun kontrollerini daha sezgisel hale getirdiklerini böylece maçlarda olan hataların oyunun kendisinden değil, oyuncunun yaptığı hatalardan kaynaklanacağını belirtti. Serinin en büyük sıkıntılarından biri de yeni oyuncuların oyuna alışamamış ve ısınamamış olmasıydı.
 


MLB The Show 21 ile bu sorunu ortadan kalktığını, yeni oyunculara yönelik bir çok açıklayıcı ögeler getirdiklerini ve oyunu yeni oyuncuları düşünüp tekrar dizayn ettiklerini söylüyorlar. Taktik kısmında ise, derin bir kişiye göre özelleştirme eklediklerini, bu sayede oyuncuların tamamen kendi kafalarındaki taktikleri uygulayabileceklerini belirtiyorlar. Beyzbol sporuna meraklı oyuncuların kesinlikle oynaması gerektiği bir oyun olan MLB The Show 21'nin, getirdiği yeniliklerle seriyi hak ettiği yere getireceğine inanıyoruz.