Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TEKNOLOJİ
09/11/2017

The Dreamcade Replay, tam da retro tutkunu oyunseverlere göre

İçinizdeki atari salonu canavarı bu konsola bayılacak! Bu retro güzelliğin içinde tam 100 harika oyun var ve on binlercesini de indirmeniz mümkün. 


The Dreamcade Replay, 70’lerden 90’lara kadar piyasaya çıkmış tüm klasik oyun konsollarına selam çakıyor. İçinde 100 tane klasik oyun var ve on binlercesini de indirerek arşivinize eklemek mümkün. Konsolun farklı modellerinin fiyatları ise 99 ile 159 dolar arasında değişiyor. İster Pac-Man ister Pokemon olsun Dreamcade Replay ile farklı platformlardan binlerce oyun oynamak mümkün. Replay’i aldığınızda Intellivision’dan ilk nesil PlayStation’a kadar ihtiyacınız olan tüm klasik konsolların ara yüzleri kurulmuş halde geliyor. Oynamayı istediğiniz herhangi bir oyunu indirmek de çok kolay.  Kullanımı oldukça pratik olan bu konsol, tüm modern TV’lerde çalışıyor. Size sadece konsolunuzu fişe takıp eğlenmek kalıyor!
The Replay’in desteklediği sistemler arasında Sega Game Gear, Genesis, & Master System; Nintendo Original (NES), Super (SNES), 64 (N64), & Game Boy var. Bunlara ek olarak Commodore ve Amiga klasiklerini de oynanabiliyor. Her konsol sadece 100 adet klasik oyunla gelmekle kalmıyor, Pinball makinaları, Casino oyunları ve daha bir çok farklı uygulama da beraberinde geliyor. İçinizdeki atari salonu canavarı bu konsola bayılacak!