Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
16/06/2021

Turner & Hooch dizisi 16 Temmuz’da Disney+'ta başlıyor

Başrolünde Tom Hanks'in olduğu 1989 yapımı Turner & Hooch filmi, Disney+ ekranlarında dizi olarak karşımıza çıkacak. 16 Temmuz'da başlayacak Turner & Hooch dizisi her yaştan seyirciyi ekrana çekmeyi hedefliyor.

80’li yılların en eğlenceli filmlerinden biri olan Turner & Hooch’ı (Dikkat Köpek Var) izlemeyeniz var mı? Oscarlı oyuncu Tom Hanks’in gençlik dönemi filmlerinden biri olan 1989 yapımı Turner & Hooch, Kaliforniya'nın sahil bölgelerinden birinde yaşayan polis memuru Scott Turner ile bir cinayetinin tek görgü şahidi Hooch isimli bir köpeğin eğlenceli maceraları işliyordu. Gösterime girdiği dönem büyük bir gişe başarısına imza atan filmin yönetmeni Tomorrow Never Dies ve The 6th Day filmlerinin yönetmeni Roger Spottiswoode bulunuyor. Filmdeki performansıyla herkesi kendine hayran bırakan French Mastiff cinsindeki Hooch, 1992 yılında -14 yaşında- hayatı kaybettiğinde milyonları üzmüştü.

 
Bu son derece eğlenceli film, şimdi de Disney+ ekranlarında dizi olarak karşımıza çıkacak. 16 Temmuz’da ekran macerası başlayacak dizinin yapımcılığını USA Network’ün sevilen dizilerinden Burn Notice’in arkasındaki isim olan Matt Nix üstleniyor. Uyarlamanın merkezinde yine polis şefi Scott Turner ve köpeği yer alacak. Josh Peck, dizide orijinal filmde Tom Hanks’in hayat verdiği Scott Turner karakterinin oğlu olarak aynı isimle karşımıza çıkacak. Scott, azılı bir köpeği miras olarak alınca başta istemediği köpeğin aslında ihtiyacı olan ortak olduğunu fark edecek. Tıpkı orijinal filmde olduğu gibi dizide de Hooch, bir French Mastiff olacak. İlk sezonu 12 bölüm sürecek olan dizide maceradan maceraya koşacak ikilinin performansını merakla bekliyoruz.