Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
13/06/2021

He-Man, Masters of the Universe: Revelation ile 23 Temmuz'da Netflix'te

He-Man ve İskeletor yıllar sonra, Netflix ile yeniden karşı karşıya! 80'lerin efsane çizgi dizisi He-Man Masters of The Universe, yepyeni haliyle 23 Temmuz’da Masters of the Universe: Revelation adıyla ekranlarda olacak.

Gölgelerin gücü adınaaa! Güüüç bende artııık! He-Man ve İskeletor yıllar sonra, Netflix ile yeniden karşı karşıya! 80'lerin efsane çizgi dizisi He-Man Masters of The Universe, yepyeni haliyle 23 Temmuz’da ekranlarda olacak. 1983-1985 yılları arasında yayımlanan 130 bölümle unutulmaz çizgi filmler arasına giren He-Man and the Masters of the Universe’ün devamı niteliğinde olacak Masters of the Universe: Revelation, ünlü komedyen Kevin Smith ve Robert David (Teenage Mutant Ninja Turtles) imzasını taşıyor.

 
Masters of the Universe: Revelation'ın konusu, Man-At-Arms'ın üvey kızı Teela üzerine yoğunlaşıyor. He‑Man ve İskeletor arasındaki şiddetli savaşın ardından Eternia bölünmüş ve Gri Kafatası Muhafızları dağılmıştır. Teela, sırlar yüzünden yıllarca ayrı düşmüş kahramanları tekrar bir araya getirmek ve kayıp Güç Kılıcı'nın gizemini çözmek için kolları sıvar, fakat Eternia'yı yeniden kurmak ve evrenin sonunun gelmesini engellemek için fazla zamanı yoktur. Bakalım Teela macerasının sonunda Grayskull şatosunun gizemlerini çözebilecek midir? 
 

 
Seride unutamadığımız karakterler He-Man, Orko, Cringer, Man-At-Arms, Skeletor, Evil-Lyn ve Beast Man kendilerini yeniden gösterecekler. İskeletor’u Mark Hamill, Evil-Lyn’ı Lena Headey, Prince Adam yani daha bilinen adıyla He-Man’i Chris Wood, Teela’yı Sarah Michelle Gellar, Man-At-Arms’ı Liam Cunningham, Cringer’ı Stephen Root, King Randor/Trap Jaw’u Diedrich Bader, Orko’yu Griffin Newman, Andra’yı Tiffany Smith, Tri-Klops’u Henry Rollins, Moss Man’i orijinal İskeletor’u seslendiren Alan Oppenheimer, Büyücü’yü Susan Eisenberg, Kraliçe Marlena’yı Alicia Silverstone, Roboto’yu Justin Long, Stinkor’u Jason Mewes, He-Ro’yu Phil LaMarr, Scare Glow’u Tony Todd, Priestess’ı Cree Summer, Beast Man’ı Kevin Michael Richardson ve Mer-Man’ı da Kevin Conroy seslendiriyor. Revelation ile ilgili tek kötü haber ise, Limited Series olacağı; yani ikinci bir sezonu ne yazık ki göremeyeceğiz. İki bölüm halinde ekrana gelecek Masters of the Universe: Revelation’ın ilk bölümü 23 Temmuz’da Netflix’te olacak.