Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
06/07/2020

LEGO'nun pop art portre serisiyle duvarlar şenlenecek

LEGO, 1 Eylül'de satışa çıkaracağı pop art portre setleriyle kalbimizi bir kez daha 12'den vurdu! 2,933 ile 3,406 arasında parçadan oluşacak her bir set, duvarlarınıza bambaşka bir hava katacak.

Dört yeni LEGO seti, yetişkinlerin ister evlerinde ister ofislerinde, nerede isterlerse sergileyebilecekleri kendi LEGO sanat eserlerini oluşturarak idollerine bir saygı duruşunda bulunmaları için tasarlandı. Her bir set, eser sahibinin boş bir tuvali bir sanat eserine dönüştürürken yaratıcılığını kullanmasına olanak sağlıyor ve kendi kişiliğini yansıtması için çeşitli şekillerde tasarlanabiliyor. Ek olarak setlerde LEGO sanat eserinizi kolaylıkla sergileyebilmeniz için yeni bir askı parçası da yer alıyor. Her sette küçük, boncuk boyunda parçalar ve üç veya dört farklı çeşit temalı posterler oluşturmak için kullanabileceğiniz bir tuval bulunuyor.
 


Örneğin, bir Sith seti ile Yıldız Savaşları filmlerinin her döneminden üç farklı karakterin posterleri oluşturulabilir: Darth Maul, Darth Vader ve Kylo Ren. Üç posterin hepsini oluşturmak isterseniz her setten birkaç tanesine ihtiyacınız olacak, ama üç seti birleştirerek üç poster büyüklüğünde bir Darth Vader da oluşturabilirsiniz. Bu, Iron Man seti için de geçerli. Bu setlerden üçü birleştirilerek hareket halinde, yatay bir Iron Man modeline hayat verilebilir. Beatles ve Marilyn Monroe setleri bu şekilde birleştirilemiyor, ama her bir set için dört modelin tümünü edinmediğiniz takdirde koleksiyonunuzda bir yanları eksik hissedeceklerdir. Elbette, herhangi bir Beatles üyesini diğerlerinden çok daha fazla seviyorsanız durum değişir. 1 Eylül’de satışa çıkacak olan setler, 2,933 ile 3,406 arasında parçadan oluşacak ve her bir setin fiyatı 120 dolar olacak.