Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
31/10/2020

Harley-Davidson, Serial 1 ile elektrikli bisiklet üretimine başladı

Harley Davidson, geliştirdiği elektrikli bisikleti görücüye çıkardı. İsmi ve tarzı ile markanın 1903 yılında piyasa sürdüğü ilk modele göndermeler yapan Serial 1, önümüzdeki Mart ayında pazara sunulacak.

Efsanevi Amerikalı motosiklet üreticisi Harley-Davidson, e-bisiklet dünyasına girişini resmen duyurdu. Markanın 1903'te piyasaya çıkardığı “Serial Number One" motosikletinden esinlenen Serial 1, sonunda görücüye çıktı. Bu muhteşem e-bisiklet, eski ve yeni arasındaki mükemmel dengeyi yakalıyor ve klasik bir estetiği bir e-bisiklette arayacağınız bütün modern özelliklerle birleştiriyor.
 


Örneğin, kahverengi rengi deri selenin alt kısmını ince siyah bir çerçeve ve gidonlar tamamlarken, retro tarzdaki beyaz lastikler çok telli jantların etrafını sarıyor. Kahverengi kayış esnek bir yapıya sahip ve elbette, pedal çevirmek istemediğinizde bisikletin hareket etmesine yardımcı olan bir elektrik motoruna bağlı. Harley-Davidson Serial 1'ın fiyatı henüz açıklanmadı, ancak haberler bu e-bisikletin rakiplerinden çok ayrışmadan birkaç bin dolarlık bir fiyat aralığında satışa çıkabileceği yönünde. Çok fazla detay bilinmese de Serial 1'ın web sitesinde 16 Kasım'da sona erecek bir geri sayım yakında daha fazla bilgi açıklanabileceğine işaret ediyor. Harley-Davidson, Serial 1'ı Mart 2021'de piyasaya sürmeyi planlıyor.