Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
03/05/2021

Ahsoka Tano, Star Wars hayranları için müthiş figürle geliyor

The Mandalorian dizisinde Rosario Dawson'ın canlandırdığı Ahsoka Tano'nun müthiş bir figürü geliyor. Hot Toys etiketi ile piyasaya çıkacak olan figür, 1/6 ölçeğinde tasarlanmış ve yanında Baby Yoda da var!

The Mandalorian dizisinin ikinci sezonunun en çok konuşulan karakterlerinden biri olan ve ünlü aktris Rosario Dawson'ın canlandırdığı Ahsoka Tano, müthiş figürüyle geliyor. Hot Toys etiketi ile piyasaya çıkacak olan figür, 1/6 ölçeğinde tasarlanmış ve ayrıca yanında bir de sürprizle karşımıza çıkıyor. The Mandalorian'da izleyenler hatırlayacaktır; Ahsoka Tano, yanında ona eşlik eden ve Jedi'lara teslim etmek için yola çıktığı, Baby Yoda adıyla anılan ufaklığın asıl isminin Grogu olduğunu Din Djarin'e açıklamıştı. Ahsoka Tano'nun yanındaki sürpriz de tahmin edeceğiniz gibi Grogu'dan başkası değil. 22 Temmuz'da raflarda yerini alacak olan bu ikilinin figür seti, şu an ön siparişe açık ve fiyatı da 315 dolar.
 


Ahsoka figürünün en çok dikkat çeken özelliği, yüzünün Rosario Dawson'ın yüz hatlarına inanılmaz derecede benzemesi. Ahsoka ve Grogu'nun dahil olduğu bu etkileyici figür setini diğer figürlerden ayıran bir başka önemli özellik ise, Ahsoka'nın göz bebeklerinin hareket ederek farklı bakışlar yaratılabilmesi. Ayrıca Ahsoka beş, Grogu iki farklı değiştirilebilen el sayesinde farklı pozisyonlara girebiliyor. Figür, o kadar detaylı tasarlanmış ki karakterin rüzgarla hareket edermiş gibi duran pelerini bile farklı şekillere sokulabiliyor. Tabii Ahsoka'nın yanında gelen, biri sabit diğeri hareket edebilen iki ışın kılıcını da unutmamak gerek. Bu ışın kılıçları sayesinde figür farklı aksiyon pozisyonlarına girebiliyor. Orman temalı bir arka plan ile gelen figür, The Mandalorian hayranları için kaçırılmaması gereken bir koleksiyon parçası.