Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
02/01/2017

Game of Thrones'tan Khaleesi figürü

Hasretinden ne yapacağımızı bilemediğimiz Game of Thrones'un sevilen karakterlerinden Khaleesi'ye müthiş bir figür geldi!

O ejderhaların anası, Targaryen'lerin Daenerys'i, o namı diğer Khaleesi! Game of Thrones dizisinde Emilia Clarke'ın canlandırdığı bu şahane karakter o kadar çok seviliyor ki, dizide kelle koltukta gezen onca karakter varken bizim de yüreklerimiz Khaleesi'ye bir şey olacak diye pırpır ediyor! Neyse ki HBO ve Sideshow Collectibles şahane bir ortaklığa imza atmışlar da Khaleesi her daim bizimle beraber olabilecek, onu demir tahtın şerrinden evimizde koruyabileceğiz!
Aslına oldukça benzer detaylarla hazırlanmış bu şık figürün pek çok özelliği mevcut. Figür 26 cm. boyunda, istediğiniz pozu verdireceğiniz bu figür kendi ölçülerine özel hazırlanmış iki farklı kıyafet alternatifiyle satışa sunuluyor. Saç telleri tek tek özenle seçilmiş ve figüre monte edilmiş. Farklı pozlar verdirilebilen alternatif eller, Kraznys'in kırbacı ve son olarak bir adet de ejderha figürü Khaleesi'nin kutusunda sizleri bekliyor olacak! 2017'nin üçüncü çeyreğinde piyasaya çıkması beklenen figürün satış fiyatı 170$ olarak belirlenmiş! Detaylar için tıklayın.