Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
11/09/2021

James Wan imzalı Aquaman: King Of Atlantis, ilk fragmanıyla huzurlarınızda

HBO Max'in yeni animasyon dizisi Aquaman: King of Atlantis'ten ilk fragman paylaşıldı. DC çizgi romanlarının sevilen kahramanı Aquaman'in Atlantis'teki maceralarını anlatan dizi, 14 Ekim'de başlıyor.

DC Comics kahramanlarına olan ilgi her gün giderek artıyor. HBO Max de bunun farkında ve yeni bir DC Comics animasyon dizisi olan Aquaman: King Of Atlantis’i 14 Ekim’de seyirciyle buluşturuyor. Aquaman filmlerinin yönetmeni James Wan'ın uzun zamandır konuşulan projesi Aquaman: King Of Atlantis, filmlerin oluşturduğu hayran kitlesine ilaç gibi gelecek bir animasyon dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Ailecek izleyebileceğiniz Aquaman: King Of Atlantis, filmlerde geçen olaylardan sonrasını konu alıyor. Dizinin adından da anlaşıldığı gibi Aquaman'i, Atlantis'in kralı olarak izleyeceğiz. Kral olduğu ilk günden itibaren işlerin başından aşkın olduğunu gören Aquaman'in yanında bilim insanı Vulko ve sulara hükmedebilen savaşçı prenses Mera bulunuyor. Vicdansız yeryüzü sakinlerine, zamanın ötesinden gelen şeytani atalarına, Aquaman'i tahttan indirmek isteyen üvey kardeşine karşı mücadeleler verecek olan Aquaman'in maceralarından heyecan eksik olmayacak gibi duruyor.
 
Okyanusların efendisi, binbir zorlukla mücadele ederken Atlantis sakinlerine ve kendisine, atalarından yadigar olan üç dişli mızrak için doğru kişi olduğunu kanıtlamak zorunda kalacak. Dizide Aquaman'i Cooper Andrews seslendirirken Vulko'ya Thomas Lennon, Aquaman'in sevgilisi Mera'ya Gillian Jacobs, Ocean Master'a Dana Snyder sesiyle hayat verecek. 1941 yılında Mort Weisinger ve Paul Norris tarafından yaratılan Aquaman, hayranlar tarafından oldukça sevilen ve dinamik hikayeleri sayesinde bugünlere kadar başarıyla gelmiş bir seri. Aquaman, animasyon dünyasına ilk kez 1967'den 1970'e kadar süren bir seri ile katıldı. Klasik sarı saçları ve turuncu t-shirt'ü ile 2016 yılına kadar gelen Aquaman, Jason Momoa ile inanılmaz bir değişim geçirdi ve her genç kızın gönlünü çalmayı başardı. Aquaman'i Atlantis'in kralı olarak izlemek için can atıyoruz.