Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
07.05.2020

19 Haziran'da satışa çıkacak The Last of Us Part II oyunundan yeni fragman

Uzun zamandır heyecanla beklenen The Last of Us Part II, 19 Haziran'da satışta olacak. 2020'nin en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan The Last of Us Part II için yeni bir fragman yayınlandı.

Oyun konsolu almak için illa video oyunları meraklısı olmaya gerek yok. Bazı oyunlar vardır ki sırf deneyimlemek adına insana o konsolu aldırır. 2013’te satışa çıkan The Last of Us, hem Playstation 3 hem de Playstation 4 versiyonlarında oynayanlara inanılmaz bir deneyim sunmuştu. Muhteşem bir film izlemek ya da dokunaklı bir roman okumak insanda nasıl bir etki bırakıyorsa, The Last of Us'ı oynamak da eşdeğer bir etkiye sahipti. Bu yüzden The Last of Us Part II'yi yıllardır adeta dört gözle bekliyorduk. Daha önce Şubat ayında satışa sunulacağı yapım, virüs pandemisi nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişti. Güncel tarih ise 19 Haziran. The Last of Us: Part II Türkiye’de hem Türkçe dublajlı hem de Türkçe altyazılı seçenekleriyle yayınlanacak.
 The Last of Us: Part II’da Ellie ve Joel’in ilk oyundaki tehlikeli yolculuğundan 5 yıl sonrasına gideceğiz. Salgın tarafından mahvolmuş Amerika Birleşik Devletleri'nde yaptıkları tehlikeli yolculuktan beş yıl sonra Ellie ve Joel, Jackson, Wyoming'de kendilerine bir hayat kurmuşlardır. Enfekte canlılar ve hayatta kalan çaresiz insanların oluşturduğu tehditlere rağmen, hayatta kalan insanlardan oluşan ve gelişmekte olan bu toplumda yaşayarak nihayet huzurlu ve düzenli bir yaşama sahip olmayı başarırlar. Vahşi bir olay sebebiyle bu huzur bozulduğunda ise, Ellie, adaleti yerine getirmek ve intikam almak için amansız bir maceraya atılır. Ellie tüm sorumluları teker teker avlarken, yaptıklarının fiziksel ve duygusal açıdan yıkıcı etkileriyle yüzleşmek zorunda kalır. The Last of Us: Part II, PlayStation Store’da tekrar ön siparişe açılmış durumda. Standart sürüm 429 TL ve Dijital Deluxe sürüm 489 TL’den ön siparişte.