Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
17/05/2017

Server Uraz’ın ‘‘Zamanı Geldi’’

Yılan Hikayesi adlı albümün ikinci klibi Zaman Geldi izleyici ile buluştu!

Rap müziğin önemli isimlerinden Server Uraz’ın, yaklaşık 15 yıl kullandığı sahne adı Pit10 devrini kapatıp Server Uraz ismi ile yeniden doğduğu, Basemode Records ve Sony Music Türkiye iş birliği ile yayımladığı albümü Yılan Hikâyesi adlı albümün ikinci klibi Zaman Geldi izleyici ile buluştu!
Sözleri Server Uraz ve Tankurt Manas ortaklığında, altyapıları Kerem Akdağ’a, mix – mastering’i Buğra Kunt’a ait olan Zaman Geldi klibinin yönetmen koltuğunda Ozan Ozan ve Kadir Yücel otururken, klibin sanat yönetmenliğini Dila Göze üstlendi. 
Server Uraz’a şarkıda düet yaptığı Tankurt Manas’ın da eşlik ettiği klip için Kilyos, Akatlar, Arnavutköy ve Gültepe’de bir çok farklı mekan kullanıldı. Server Uraz ve Tankurt Manas klipteki dövüş koreografileri için 3 hafta hazırlandı.Yayımlandığı gün iTunes’ta bir numara olan ve 6 şarkısıyla Spotify Türkiye Viral 50 listesinde yer edinen Yılan Hikayesi albümü, bu başarısını günlerce sürdürdü. Sansar Salvo, Tankurt Manas, Joker, Beta, Cegıd, Deniz Gürzumar ve Fery gibi son dönem Türkçe Rap müziğinin çok ses getiren sanatçılarının yer aldığı albümünün ilk video klibi Akbaba Ziyafeti adlı parçaya çekilmişti. 
Genelinde sert bir sound’un ve iğneleyici sözlerin hakim olduğu, old school ve new school hip hop sound’ları hem altyapılarda hem vokal tekniklerinde harmanlanan, hip hop’ın köklerine bağlı bir şekilde, güncel sound’a uygun tasarlanan Yılan Hikayesi albümünün ikinci klibi Zaman Geldi, bugün Basemode Records YouTube sayfasında sizlerle!