Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MODA
05/04/2016

Minyatür hayvanlar parmaklarda

Bangkok’lu bir çift, Good After Nine adını verdikleri tasarım stüdyolarında minyatür hayvan figürlerinden oluşan harika takılar tasarlıyorlar.

Bangkok’lu bir çift, giriştikleri takı tasarım işine yepyeni bir boyut kazandırmışa benziyor. Eğlence ve sıradışılığı bir potada eritip tasarımlarına yansıtmayı hedefleyen çift, Good After Nine adını verdikleri tasarım stüdyolarında gerçekçi minyatür hayvan figürlerinden oluşan takılar tasarlıyorlar. Tamamı el yapımı olan bu tasarımlar aklınıza gelebilecek her türlü hayvan figürüne sahip. Detayları bu adreste görebilirsiniz. 

Genellikle yüzük olarak karşımıza çıksa da aynı tasarımların kolye ve küpe gibi versiyonları da bulunuyor. İkili, tasarımlarına pirinç kullanarak şekil veriyorlar ve altın kaplama ile sağlamlaştırıyorlar. Son olarak da el ile dikkatli bir şekilde boyayıp çalışmalarını nihayetlendiriyorlar. Good After Nine, şimdiye kadar kuş, köpek, kedi ve tavşan gibi hayvanların birçok türünü takılabilir hale getirmiş. Tüm bunların yanında bir de unicorn yüzüğü var ki bizi en hassas yerimizden vurdu… İkilinin takılarına göz atmak ve sipariş vermek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.