Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MODA
12/08/2015

Erdem’den Yeşil Halı Koleksiyonu

Moda haftaları kapsamında 12 parçadan oluşan kapsül bir koleksiyon yaratamaya hazırlanan Erdem Moralıoğlu, ihtiyaç fazlası materyalleri kullanacak. 

Eylül’de New York başta olmak üzere moda haftası rüzgarı başlıyor. Ünlü lüks markaların yeni koleksiyonlarını tanıtacağı moda haftaları kapsamında, Türk-İngiliz moda tasarımcısı Erdem Moralıoğlu, radikal ve sevindirici bir haber vererek Yeşil Halı Koleksiyonu hazırlayacağını duyurdu. ‘Eco-Age’in kreatif direktörü Livia Firth ile birlikte 12 parçadan oluşan kapsül bir koleksiyon yaratamaya hazırlanan dahi tasarımcı Erdem, bu koleksiyonda daha önce kullanılmış parçalara ve ihtiyaç fazlası olan materyallerden faydalanacak.
Ünlü moda tasarımcısıyla Yeşil Halı Koleksiyonu’nda birleşecek olan Livia Firth, “Koleksiyonu Erdem oluşturacağı için oldukça mutluyum. Onun tasarımlarını beğeniyorum” diyerek bu konuda moda tasarımcısının arkasında olduğunu savundu. Postkolik olarak Erdem’in Yeşil Halı Koleksiyonu’nu dört gözle bekliyoruz ve yeşili seven moda tasarımcılarını da böyle yaratıcı projelere davet ediyoruz.