Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
24/07/2021

Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Heyecanı discovery+ ayrıcalığıyla BluTV'de

Pandemi sebebiyle bir sene ara verilen olimpiyat ateşi, Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları’yla tekrar yanıyor. Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları’na dair en kapsamlı discovery+ ayrıcalığıyla BluTV’de yayınlanacak.

Dünyanın en çok izlenen spor etkinliği olimpiyatların ev sahibi discovery+, bu büyük heyecanı Türkiye’deki sporseverlere BluTV üzerinden yaşatacak. discovery+, Eurosport 1 ve Eurosport 2 dahil toplamda 9 canlı yayın kanalıyla 23 Temmuz-8 Ağustos tarihleri arasında en kapsamlı olimpiyat yayınını gerçekleştirecek. Yeni nesil kamera teknolojisi, sıra dışı anlatımı, yenilikçi içeriği ve rakipsiz uzman kadrosuyla izleyicilere benzersiz bir deneyim sunacak.
 

 

 


Dünyayla eş zamanlı olarak; raket sporları, golf, artistik sporlar, futbol, basketbol, hentbol, voleybol ve dövüş sporları gibi branşlar yayınlanacak. Eurosport 1; yüzme, atletizm, artistik jimnastik, tenis, bisiklet yayınlarıyla Eurosport 2 ise kaykay, sörf, BMX, tırmanış, 3x3 basketbol yayınlarıyla birbirinden eğlenceli karşılaşmaları evlere taşıyacak. Toplam 33 ana spor dalında, çok çeşitli branşlarda gerçekleşecek heyecan verici spor müsabakaları, canlı olarak sporseverlerle buluşacak. 11 bin sporcunun kıyasıya mücadele edeceği Tokyo 2020 Yaz Olimpiyatları, 17 gün boyunca izleyenlere spor dolu dakikalar sunacak.